Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651839
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αλεξάνδρα λοιπόν στον 6ο.
Ευγενική η τσατσά(ρα), ανατολικού μπλοκ παλιά πουτάνα μάλλον, μου εξηγεί τα κόλπα και φωνάζει τις 5 κοπέλες να παρελάσουν.
Όλες χάλια και λιγότερο χάλια αυτή που γάμησα (τρόπος του λέγειν και θα εξηγηθώ παρακάτω). Πληρώνω 60 ευρώ για 30' με την προοπτική να δώσω άλλα 20, αν ήθελα περισότερο χρόνο.
Με συνοδεύει στο δωμάτιο, μου δίνει τα πετσετικά και μου λέει: έρχομαι σε 5' ετοιμάσου.
Το δωμάτιο, αισχρό!! Με μασαζοκρέβατο νοσοκομειακό, με έναν καναπέ ελεεινό, με χαλιά απαράδεκτα και βρώμικα, με μια καμπίνα πολυντουσιέρα στη μέση και με φωτιστικά ντισκοτέκ καλοκαιρινής στο Αγρίνιο το 1980! Αφού ξεροκατάπια, κάθισα στον καναπέ περιμένοντας το μωρό.
Μπαίνει λοιπόν η μικρά, με παρκάρει μπρούμητα στο νοσοκομειακό κρεβάτι και αρχίζει το λάδιασμα. Καλούτσικη στο μασάζ αλλά λίγο νευρική.
Και αφού μου κάνει 17' μασάζ μου λέει ότι έληξε ο χρόνος και πρέπει να ανανεώσω. Δεν λέω τίποτα, της δίνω το έξτρα 20άρικο, μ' αφήνει έτσι μπρούμητα και λαδωμένο, φεύγει για να δώσει τα λεφτά στη τσατσά και έρχεται μετά από 3'-4' για να συνεχίσει το έργο. Και με ρωτάει τι θέλω να μου κάνει. Τις λέω πίπα θέλω να σε χύσω να τελειώνουμε γιατί ξενέρωσα. Αράζω λοιπόν στον καναπέ και αρχίζει το λιλί. Φύσα ρούφα τράβατόνε, μηχανική πίπα και με βογγυτά ψεύτικα. Όπως όπως την έχυσα στα βυζάκια της και αφού της επέβαλα να με σκουπήσει σηκώθηκε κι έφυγε. Σύνολο χρόνου 20'.
Δηλαδή έχουμε, 20'+17'= 37' κι εγώ πλήρωσα 80 ευρώ και για 1 ώρα.
Μάγκες, ξενέρωσα τόσο και με το μαγαζί και με την πουτάνα, που απλά ήθελα να χύσω και να ξεκουμπιστώ.
Η αισθητική και του μαγαζιού και των κορασίδων, μπιλόου ζίροου. Ο επαγγελματισμός της συγγεκριμένης πουτάνας, μπιλόου ζίροου. Η πίπα της, μέσα έξω τέλος. Το μασάζ ήταν κάααπως μέτριο.
Άντε να γαμήσεις μετά...


Τα φιλιά μου
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, baroc, Greekbull και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2018
Μαύρο στην κοπέλα άμα σου εξηγηθεί έτσι..την συγκεκριμένη κοπέλα δεν την έχω πάρει αλλά γενικώς όσες έχω πάρει έχουν καλές υπηρεσίες.. εντάξει αυτό που λες από εμφάνιση ισχύει για της περισσότερες..
14 Απριλίου, 2018
Πως το έκανες αυτο ρε φίλε;;;ποια Αλεξάνδρα η ξανθούλα η αδερφή της Βασίλισσας απο την Φραντζή;;;
14 Απριλίου, 2018
ρε αδερφέ μήπως πηγές αλλού Χμμμ;Money Mouth
f21
f21
14 Απριλίου, 2018
Μαλλον επεσες σε κακη μερα της συγκεκριμενης ...
Οσες φορες εχω παει ειτε στον 3ο ειτε στον 6ο από θεμα χρονου ποτε δεν ειχα θεμα, παντα τον εξαντλουν και με το παραπανω .
16 Απριλίου, 2018
Μαυρο και παλι μαυρο σε οσες το παιζουν πονηρες και δεν τιμουν τα λεφτα που τους δινουμε
17 Απριλίου, 2018
..γενικα οι 'μικρες' στον 6ο, ειναι αλου για αλου!!! Μαλακία
Μονο ομορφιά.. και απο υπηρεσιες τιποτα...!!Θυμός
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6