Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198100
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπον τυποι, μιλαμε για το παλιο XBAR ξεκαθαραΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα. Εχει αλλαξει η πολιτικη προς το χειροτερο θα ελεγα! Δηλαδη, και καλα στριπτιζ πανω που χει καναπεδες και οχι κρεβατια..με 100..νταξ να ταν μονο αυτο! Τεσπα τα κοριτσια μετρια..Εκτοσ απο ενα, που μου κλεψε τη καρδια! Ονομα δε θυμαμαι ρε γαμωτο, εχει σπασει το κεφαλι μου. Αλλα μην ανυσυχειτε, θα τη καταλαβετε απο το τατουαζ (πιστολι) στο κωλο..και σε τι κωλο!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Κατσικογάμης φοβερο σωμα με παρα πολυ ωραιο βυζακι στο μεγεθος που πρεπει ακριβως! Ξερετε εσειςΚουλΚουλΜατάκιΜατάκιΧαμόγελοΑλλα ρε φιλε το κακο ειναι οτι ηθελε ποτο, στην αρχη μ λεει 60 χαχα το αλλο με το τοτο το ξερεις ηθελα να της πω!!Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!μου λεει με 35...ε ποσο να αντεξω ο καβλωμενος??Προσκύνημαλεω ναι..μαζι με αλλα 10 για ποτο 145...δηλαδη μια συνοδο στο σπιτι μου θα μπορουσα...το μονο που το εσωσε ηταν το ποσο ωραιο καυλακ ηταν αλλιως δεν τα αξιζει τα λεφτα του!!! Καλα να περνατε να γραφετε κριτικες και βασικα γαματε γτ χανομαστε!!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2017
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SK1971, Jim25jim, cptn_mac και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2018
δεν κατάλαβα μύστη μου , 145 ευρώ για ένα στριπτίζ και ένα ποτό ?
15 Απριλίου, 2018
ελα τυπε μου, οχι 145 για γαμησακι και ποτο...αλλα γαμησακι του ενος τεταρτου
15 Απριλίου, 2018
ε στριπτιζ με περιποιηση μυστη μου ολο το προγραμμα
15 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μου φαίνεται ότι μας τον ακούμπησε λίγο, κρίνοντας απ'την λυπητερή Γερο-μύστης
16 Απριλίου, 2018
Τατουάζ πιστόλι στον κώλο χμμμμ.... Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ;
Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ;
Το βρήκα. Κοντοπούτανο μελαχρινό αλβανάκι με ορισμό της κωλάρας ονόματι ή Καρολίνα ή Κλεοπάτρα με προ υπηρεσία σε Sins, Ανατολή και Athens queen και ένα πέρασμα από κάτι στούντιο.
Σωστός?
16 Απριλίου, 2018
Τύπε δε βοηθάς πολύ αναθεματίζοντας και γράφοντας το μεγαλύτερο μέρος της κριτικής σου διάφορα ποσά χωρίς διευκρινήσεις για τι πλήρωσες. Γενικά η κριτική σου μου θυμίζει τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού στο επικό βίντεο Καπέλο
16 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε δε ξερω τη προυπηρεσια της..αλλα απο αυτα που λες μαλλον εχεις πετυχει διανα..και η εθνικοτητα που λες κατι μου λεει..κοντα στα 23Ναι!Σπασίκλας
17 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι ακριβως δε καταλαβες ρε μυστη?? πηγα γ@@@ισα και απλα εδωσα 145 ευρω... ναι δε λεω θα μπορουσα να το γραψω και καλυτερα, αλλα χαλαρωσε δε διαβαζεις και αρχαιο δοκιμιο ρε τυπεΓλώσσαΓλώσσα
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8