Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλά μιλάμε ζούμε μεγάλες στιγμές....Έχω ξενερώσει τόσο πολύ που σήμερα ούτε φασαρία δεν έκανα....την κοιτούσα απαθής και σκεφτόμουν "τί είπε τώρα αυτή ρε..."
Πάμε από την αρχή....
Την είχα απωθημένο για αρκετό καιρό, χρόνια, καθώς όποτε ήθελα να τη δω ερχόταν πάντοτε όπως και τώρα με άλλη γκόμενα και κυνηγούσε παρτούζα. Τα προηγούμενα χρόνια μάλιστα που υπήρχαν αρκετοί που έσμπρωχναν μαρούλι στο σκηνικό, είχε και την πολυτέλεια να μην κάνει ραντεβού επειδή ήθελα αποκλειστικά εκείνη και όχι ας πούμε και την πουρόγρια την δικηγορίνα, ναι είναι πουρόγρια, βρίστε με κράξτε με οι παλιοί, στα παπάρια μου, έγω έβλεπα την καμμένη από κόκα μάπα της και ξενέρωνα....ήθελα πάντοτε να βάλω κάτω το κοντοπούτανο μόνο του και να το ξεπατώσω...Κατσικογάμης
Έφαγα ένα μικρό στήσιμο ένα τεταρτάκι, καθώς η πονήρω είχε κολλήσει τα ραντεβού και δεν προλάβαινε να ετοιμαστεί για μένα, όχι ότι ίδρωσε κιόλας απ'ότι κατάλαβα μετά αλλά λέμε τώρα...
Υποδοχή όπως ακριβώς περιγράφει και ο Αζάζελ στην προηγούμενη κριτική, μάλλον το ίδιο δωμάτιο παίρνει πάντα...
Το θέαμα άκρως καυλωτικό, μαυρισμένο κορμάκι σφιχτό και τα νέα αεροδυναμικά βυζόμπαλα να ξεχειλίζουν από το σουτιέν...
Δεν είμαι φαν της σιλικόνης οπότε μπορώ να πω πως το 9 που θα έβαζα για τα γούστα μου στο κορμί δεν θα ήταν σωστό. Και αν ξεπεράσεις και την πρώτη θετική εντύπωση θα δεις πως το 8 είναι υπερβολή για μια αντικειμενικά κοντή κοπέλα, αλλά εμένα μου αρέσουν τα κοντοπούτανα...οπότε γιατί 7; Γιατί στο πρώτο 5λεπτο αυτό που θα παρατηρήσεις λεπτομερέστερα είναι το καρακιτσαριό, θέλει να κρυφτεί αλλά δεν μπορεί, το βλέπεις στη χρυσή αλυσίδα, στα νύχια της, στα μαλλιά της, κυρίως στο βάψιμο. Κάνει ότι μπορεί να παρουσιάσει μια εικόνα που για μένα είναι εντελώς ψεύτικη, μέχρι και τα φώτα είναι σε ένταση όσο χρειάζεται για να δεις ένα καυλωτικό κορμί αλλά να κρύψει από το μάτι σου όλα τα παραπάνω.

Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιό αντικειμενικός μπορώ στα παρακάτω, καθώς πήγα με μεγάλες προσδοκίες στη μικρή αν και οι πλέον αξιόπιστοι του χώρου με είχαν προειδοποιήσει για το πονηρό ρουμανάκι....

Η εξελιχτική πορεία του ανθρώπινου είδους, ειδικότερα του θηλυκού φύλλου προβλέπω να κατευθύνεται προς το ενσωματωμένο κινητό στο δεξί χέρι και ένα δάχτυλο παραπάνω, καθώς με τα υπάρχων 5, ο ρυθμός μηνυμάτων στον messenger είναι σχετικά χαμηλός....Κεφάλι σε τοίχο!

Αλλά τί να λέμε τώρα...η πρώτη στιγμή που σήκωσε το βλέμμα της από το κινητό ήταν για να δει που άφησα τα λεφτά καθώς έμπαινα στο μπάνιο...Δεν θέλω να λέω μαλακίες αλλά η κοπελίτσα κάνει μπαμ ότι είναι ντοπέ, όχι απαραίτητα όταν κάνει τα ραντεβού, έτσι ίσως να ήταν και καλύτερα, αλλά ο τρόπος που κινείται γενικά και η νευρικότητα στις κινήσεις της αυτό μου έδωσε να καταλάβω...

Κατευθείαν για πίπα και λέω ώπα, εδώ είμαστε....αλλά σε 10 δευτερόλεπτα η ξενέρα έιχε χτυπήσει ταβάνι καθώς αντί για το ζεστό στοματάκι της ένιωθα το παγωμένο μωρομάντηλο στον πούτσο μου...ούτε που το είδα μιλάμε....
Πίπα φαίνεται ότι το κατέχει αλλά η διάθεση να με ξεπετάξει ήταν προφανής. Λίγα βυθίσματα και μετά μαλακίτσα...
Να τονίσω ότι είναι αρκετά νευρική στις κινήσεις της ακόμα και στην πίπα. Τη γύρισα σε 69 μήπως και χαλαρώσει λίγο αλλά το ότι δεν έβλεπα πλέον τί κάνει μάλλον σήμαινε για αυτήν να σταματήσει εντελώς την πίπα και να μείνει στη μαλακία...
Γενικά ο πρώτος γύρος έληξε έτσι, τα πήρε στο στόμα αλλά μάλλον πιο πολύ για να μη λερωθεί και γίνει χάλια, όχι για τη δική μου ευχαρίστηση....

Σόσιαλ 0, τί να πεις με ένα πλάσμα καρφωμένο στο κινητό της; Που και που έκανε μια βαριεστημένη ερώτηση έτσι για βγεί από την υποχρέωση.....Όχι ότι εγώ είχα και τίποτα να πω μαζί της. Το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να τη βάλω από κάτω και να της γυρίσω τα μάτια από το γαμήσι....
Αφού μίλησε και με τον επόμενο πελάτη...Κεφάλι σε τοίχο! (ναι, το έζησα και αυτό) ξεκίνησε για άλλη μια φορά το βαριεστημένο έργο της...
Εννοείται πρώτα με ξανασκούπησε με μωρομάντηλο, αυτά δεν τα αφήνουμε έτσι....Μαλακία
Τη σταματάω και προσπαθώ να φέρω το πρόσωπό της κοντά μου και μου προτάσει τους βύζους για να ασχοληθώ....
Λέω μέσα μου δεν πάμε καλά....Την ξαναφέρνω κοντά μου και μου γυρίζει το κεφάλι της...
Τί έγινε λέω...δε φιλάς;
Μου τελείωσε το listerine μου απαντάει....Ναι!Ναι!Ναι!
Καλά δεν έχω ξανακούσει τέτοια παπαριά, έχω πέσει σε αρκετές που δεν φιλούσαν, μου λέγανε για γκόμενους, για τα γέννια μου, αλλά τέτοια δικαιολογία πραγματικά ξεπερνάει τα πιό κουφά που έχω ακούσει....
Να βάζει ψωλές στο στόμα της δεν έχει πρόβλημα....εκεί listerine δε χρειάζεται μετά....Κεφάλι σε τοίχο!
Και πείτε μου ότι θέλετε, είμαι άσχημος, μου λείπουν δόντια, το στόμα μου βρωμάει σκατά...έτσι πάμε στα ραντεβού εμείς οι κάφροι...εντάξει, από δικαιολογίες χορτάσαμε.

Ζήτησα να βάλω δικό μου προφυλακτικό πολυουρεθάνης και αφού το πήρε, το γύρισε 2 φορές να δει το σακουλάκι είπε οκ...Μαλακία
Το πέρασε αυτή με τις νυχάρες της και αφού το τέντωσε σε εξωφρενικό σημείο βεβαιώθηκε ότι δεν θα σπάσει και δεν θα της κάνω κακό σαν σκατόψυχος άντρας που είμαι...Μαλακία Εντάξει κοπέλα μου, εσύ ξέρεις καλύτερα από την durex, αφού δεν το έκοψες με τις νυχάρες σου εγκρίνεται..Κεφάλι σε τοίχο! Αφού σπατουλάρησε τη μούνα της με λιπαντικό μου έδωσε την άδεια να μπω επιτέλους μέσα της...εννοείται και τα 2 πόδια και τα χέρια της κόντρα για να μην μπω όπως θέλω εγώ....
Μπορώ να πω πως έπεσε έναι ικανοποιητικό γαμήσι σε 3 το πολύ στάσεις, όπου είπα ότι εντάξει, δεν τα πέταξα πάλι εντελώς τα λεφτά...
Βεβαίως βεβαίως απαγορεύεται αυστηρά να την ακουμπάς στο πρόσωπο και στο κεφάλι γενικά, ούτε καν χάδι...Μην χαλάσει η κοκέτα το μακιγιάζ και πρέπει να ξαναβαφτεί μετά...Κεφάλι σε τοίχο! Πραγματικά συμπεριφορά για λύπηση....δεν έχω να το σχολιάσω διαφορετικά.
Αφού άρχισε να τα βλέπει λίγο ζόρικα στο πιστόνιασμα άρχισε να βάζει χέρι χαμηλά, αρχικά για να ελέγξει και την καπότα γιατί την πηδούσε ο Μαγκάιβερ και μπορούσα να την έχω βγάλει χωρίς να έχω βγει από μέσα τηςΚεφάλι σε τοίχο!, αλλά και για να με κάνει να τελειώσω.
Με πίεζε στο πέος τόσο άγαρμπα που άρχισα να νιώθω δυσφορία και σταμάτησα και σκέφτηκα εκείνη τη στιγμή να σηκωθώ και να φύγω....
Έπεσε στα γόνατα και έκανε μια προσπάθεια να τελειώσω αλλά μη φανταστείτε ότι έκανε τίποτα αυτή, εγώ μαλακίτσα για να τελειώσω πάνω στα βυζιά της. Για στόμα 2η φορά γιοκ....μην κακομάθουμε κιόλας...no no...Κεφάλι σε τοίχο!

Α, επειδή κατάλαβε ότι άλλος ένας μαλάκας έμεινε με το πουλί στο χέρι και θα φύγει δυσαρεστημένος, η δικαιολογία ήταν έτοιμη, πολύ απλά δεν έκανα μεγάλο διάλειμμα στην ανάπαυλα γι'αυτό δεν μπόρεσα να τελειώσω....Και μάλιστα μου τόνισε πως όταν το λέει και σε άλλους αυτοί νόμιζαν ότι προσπαθούσε να φάει χρόνο....ενώ αυτή βρε κουτά για εμάς το κάνει....για να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε..Εμμμμ Η ξενέρωτη συμπεριφορά της βέβαια δεν είχε κανένα ρόλο, ούτε ότι κόντεψε να μου ρημάξει την πούτσα με το χέρι της....
Την επόμενη φορά μου είπε θα κάτσουμε περισότερο για να μπορέσεις να τελειώσεις...Ναι της απάντησα, την επόμενη φορά ίσως
να έχεις και listerine για να μπορέσεις να παίξεις καλύτερα το ρόλο για τον οποίο πληρώθηκες...Χασκογέλασε και έκανε πως δεν κατάλαβε.
Αφού ετοιμάστηκα κάθησα επίτηδες κανα δεκάλεπτο που είχε απομείνει και την κοίταζα να κοπανάει ανελέητα τα νύχια της στην οθόνη του κινητού της....Με είδε έτοιμο ντυμένο και η ελεεινιδίστικη νοοτροπία της και η χωριατοβλαχιά της δεν μπόρεσε να μείνει κρυμμένη, έπρεπε να σχολιάσει το στυλ μου, πολύ casual το βρήκε το high class ρουμανογυφτάκι. Ακούς επόμενε; Να πας στην πουτάνα με γραβάτα να πηδήξεις, πάρε και καμμία σαμπάνια μαζί σου, καμμία βότκα, καμμία σκόνη, μην πας έτσι σαν εμένα τον άξεστο.Κεφάλι σε τοίχο!

Μακάρι να της τα διαβάσει κάποιο ναυάγιο που θα πάει να τη δει και να καταλάβει ότι δεν πρόκειται να τραβήξει και πολύ έτσι...Έστω για να περάσουν καλύτερα οι επόμενοι...Αλλά απ'ότι η κουτοπονηριά και το υφάκι είναι πλέον ριζωμένο στο μυαλουδάκι της, έγινε πλέον φίρμα και η κοντή. Γιατί αυτό που προσφέρει είναι καθαρά υπηρεσίες στούντιο και τίποτα παραπάνω.
Στο διάδρομο συνάντησα και τη φίλη της, αλλά πέρα από ένα συμπαθητικό προσωπάκι δεν πρόσεξα τίποτα άλλο, ήμουν τόσο αδιάφορος και ξενερωμένος που και γυμνή να ήταν δεν θα της έριχνα δεύτερο βλέμμα...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jormakka, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2018
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
13 Απριλίου, 2018
Τα διαβάζει και μόνη της,μη στεναχωριέσαι..και πάω στοίχημα ότι δεν της καίγεται καρφί!!!
Εξάλλου στο βωμό του χρήματος η Θεσσαλονίκη είναι μαστ προορισμός για κουτοπονηρα πουτανακι σαν κι αυτή Κεφάλι σε τοίχο!
13 Απριλίου, 2018
Φίλε το "Ρουμάνα" δεν είναι εθνικότητα, είναι επάγγελμα...
13 Απριλίου, 2018
Σκέτος χείμαρος η κριτική σου και πολύ καλά έκανες. Έφαγες μεγάλη ήττα λέμε.
13 Απριλίου, 2018
Φιλε εχουμε φαει ολοι μας ητες ..αλλα αυτη ηταν ητα ολκης ...
Πρωτη φορα σε διαβάζω τοσο Θυμωμένο" με εργαζομενη
Παει περασε ..εμεις να ειμαστε καλα
E
Excalibur
14 Απριλίου, 2018
στην Αθηνα εχει φαει μαυρο προ πολλου .εκει πανωβεβαια οτι βρισκετε το σαβουριαζετε οποτε μην γκριννιαζετε και απο πανω. ξερετε τι παιρνετε δεν ειναι χθεσινη η μπιανκα στην πιατσα μετραει δεκαετια
14 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε είμαστε γνωστοί σαβουρογάμηδες εδω πάνω...ξακουστοί θα έλεγα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
review reaction 1 koulourakias
21 Ιουλίου, 2022
Ευχαριστώ για το σώσιμο τέσσερα χρόνια αργότερα, γλύτωσα φόλα χτες βράδυ και σήμερα πήρε πουλο.
J
jormakka
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8