Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβού έγινε πριν το Πάσχα. Ημερομηνία ενδεικτική!!! Με την Έλενα έχουμε βρεθεί πάλι,καταρχήν όταν μπαίνει στο δωμάτιο ξέρεις ότι θα περάσεις καλά.Στα του αγώνα τώρα 2 γύρους είχε το μενού, ο αγώνας άρχισε με χάδια και βαθιά φιλιά με γλώσσα, αφού έγινα πέτρα άρχισε την πίπα στην οποία έχει μάστερ,βαθιά με πολύ σάλιο και πέρασα από τής μπάλες.μετα πέρασμα καποτας και ανέβηκε από πάνω μού,σούπερ ροντέο για αρκετά λεπτά μετά αλλάζουμε στάση,την βάζω στα 4 και ήμουν έτοιμος να χαρώ την κωλαρα τής.αντέχει το δυνατό σφυρί και τής αρέσει,έπεσαν και κάτι σφαλιάρες στην κωλαρα και εκεί μέσα με βρήκε το τέλος. Μπανάκι τσιγαράκι λίγο κουβέντα γιατί είναι πολύ καλό άτομο και πολύ έξυπνη. Ο 2 γύρος άρχισε με 69 για πολύ ώρα και όταν ήμουν έτοιμος τής λέω, Στα 4 θέλω την κωλαρα σου ότι θες γιαβρι μου λέει.Αυτό ήταν ΒΟΥΡ στην κωλαρα τής και κάρφωμα για ώρα!!!!!! Απόλαυση!!!!!! Μετά από ώρα βγάζω τον σκούφο και τελείωσα,πάνω στην κωλαρα τής και αυτή με κοίταζε με ένα βλέμμα, Που έβγαζε φωτιές!!! Αυτά τα λίγα από μένα η βαθμολογία είναι στον τίτλο μού....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
ΝΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2018
Ευχαριστω πολυ Ντουσαν Έρωτας

13 Απριλίου, 2018
Ναι! ............. σαρκώδεις προβολαί.............καλλίπυγος ίέρεια.....
............. Ανήκομεν είς την άδικοχαμένην ράτσα των Νεάτερνταλ ........Των τραγικώς άπολεσθέντων, κατόπιν της πτώσεως έρεβώδους Γερο-μύστης πεόπτωσης !!
13 Απριλίου, 2018
φιλε ερωτεύτηκες, και εγω και ολοι εχουμε ερωτευτεί καποια στιγμη αλλα να εισαι πιο αντικειμενικος, πχ εγω όταν ειχα ερωτευτεί μια κοντη δεν ελεγα είναι 9 στο σωμα, ουτε όταν ειχα ερωτευτεί μια που δεν τα καταπινε ελεγα είναι 9 στην συμμετοχη και ας ημασταν μηνες ή χρονια ζευγαρι...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
13 Απριλίου, 2018
Φίλε Nik 1410 δεν κατάλαβα δηλαδή, για να βάλει κάποιος 9 στο σώμα,σε μια κοπέλα πρέπει να είναι 1.80.δηλαδή η χατζή που είναι 1.65.αλλά σούπερ σώμα,Και είναι και ποιό αδύνατη από τής φωτογραφίες.η για να βάλω 9 στην συμμετοχή πρέπει να τα καταπίνει,κάνει όλα τα άλλα όμως βγάζει φωτιές στο κρεβάτι για αυτό και το 9.σε κάλυψα τώρα η όχι!!!!!;;;;
ΝΜ
ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ
18 Ιουνίου, 2018
Κάπου αλλού (ξέρεις) έγραψες κάπου ότι το έχω κάψει εγγεφαλικώς - αλλά δεν σου απάντησα εκεί διακριτικά, οπότε θα στα πω εδώ μέσα για μία μόνο φορά....
Πώς βάζεις σχέση απόδοσης 7 ενώ θα μπορούσες να βάλεις 8 (αφού το σύστημα έχει όρια για τα newbies).
Στην προηγούμενη κριτική για άλλη κοπέλα του ίδιου γραφείου, έβαλες ίδια σχέση απόδοσης τιμής ενώ τίτλο έχεις => Είναι πολλά τα λεφτά..
Θα μπορούσες κάλλιστα να βάλεις εδώ 8 στη σχέση απόδοσης/τιμής και στην προηγούμενη 6.
Για πρόσεχε λίγο την επόμενη φορά τους αριθμούς μπασκεμπολίστα της ντούντας διότι λίαν επιεικώς πέφτεις σε αντιφάσεις......
Πάτησε και καμμιά φορά αλλαγή γραμμής, πρόσεχε κι όσο μπορείς το συντακτικό ε σιγά - σιγά θα μάθεις.
Τσίμπα κι ένα πλοκ (έτσι το έχουν γράψει παλιότερα - θα στα πει η παρέα) και άντε γεια!
N
Ntountaras
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5