Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εφτασα στον οικο στις 15.00
Το ενα δωματιο ηταν αδειο αλλα περιμενε ηδη ετερος συναγωνιστης.
Το αλλο δωματιο ηταν ακομα κλειστο.
Εν τω μεταξυ στο σαλονι ειχε γινει το αδιαχωρητο. Πολυς κοσμος βλεποντας το πληθος απογοητευονταν και εστριβε.
Αυτη τη φορα ημουν αποφασισμενος να περιμενω. Εν τω μεταξυ ο προηγουμενος απο μενα περασε στο αδειο δωματιο.
15 λεπτα μετα την αφιξη μου βγηκε η Αθηνα απο το δωματιο Νο 1.
Ειναι μετριου αναστηματος, προσωπο συμπαθες, οχι μοντελο αλλα οχι ασχημη. Συμπαθητικη γλυκεια φατσα.
Σωμα χυμωδες αλλα οχι χοντρη.
Αν την δεις στο δρομο με κολλαν και ντεκολτε θα την παρεις απο πισω με το κονταρι σηκωμενο να σε δυσκολευει στο βαδισμα.
Στηθος 3αρι+ αλλα οχι πεσμενο. Ρωγες κανονικες
Κολλαρα για πουτσοπροσγειωσεις.
Μπουτια ζουμερα.
Ειναι καλοσινατη και δεν το παιζει ντιβα ουτε ψωναρα.
Η τσα2 ανακοινωσε το προγραμμα. Ολα εκτος κωλου. Την πλησιασα ιδιαιτερως και ρωτησα αν γλωσοφιλαει. Ειχε καποιες αμφιβολιες γιαυτο φωναξε την Αθηνα, ηλθε κοντα μου, την ρωτησα, μου επιασε το σαγονι, μου εδωσε φιλι και μου λεει για σενα ναι.
Εδωσα το παραβολο αλλα το δωματιο Νο 1 δεν ειχε αδειασει ακομα. Σκεφτηκαμε μηπως ο συναγωνιστης κλαταρε. Βγηκε μετα απο ενα πενταλεπτο χαμογελαστος. Μας ειπε οτι περασε πολυ καλα και οτι ηταν η 4η φορα με την Αθηνα.

Εν τω μεταξυ η Αθηνα πηγε στο διπλα δωματιο, και αφου η τσα2 καθαρισε το Νο 1 πηρα και γω θεση στο σχετικα μικρο δωματιο. Ο νιπηρας εχει μονο κρυο νερο.
Δεν προλαβα να γδυθω, να σηκωσω λιγο τα ρολλα γιατι ειχε πολυ σκοταδι και να ανοιξω το παραθυρο για αερισμο και νασου η Αθηνα.

Ευτυχως για μενα ο προηγουμενος ηταν γρηγορο πιστολι.
Αρχισαμε το μπαλαμουτι στο ορθιο μπροστα στο καθρεπτη με πολλα γλωσοφιλα. Εσκυβα και ρουφαγα τις ρωγες της. Ελα να σε γλυψω εγω μου λει.
Πρωτα εγω της λεω. Βγαζει το βρακι της, το περνω και το περναω στο λαιμο μου.

Σου αρεσει η μουνιλα μου λεει. Βεβαιως της λεω. Οταν ημουν νιατο απο καθε γκομενα που πηδαγα επερνα και μια κυλοτα.
Μεχρι που σταματησα τα καμακια λογω ηλικιας (γυρω στα 50), ειχα μαζεψει πανω απο 1000 κυλωτακια απο τουλαχιστον 20 χωρες του κοσμου.

Στο γλυφομουνι ανταποκριθηκε τελεια, στριφογυριζε την λεκανη της, την σηκωνε προς το στομα μου, εβαλε τα ποδια της στη πλατη μου και εσκουζε λεγοντας διαφορα καυλωτικα. Οταν πιαστηκε ο σβέρκος μου και πηγα να σταματησω, μου λει πολυ εντονα μη με αφηνεις τωρα. Συνεχισα μεχρι που με πηραν τα ζουμια της.

Με πιπωσε με την σειρα της καταπληκτικα, Πιπα με ποικιλια (πλαγι κλαρινο, παιξιμο γλωσας στο κεφαλι, βαθυ λαρυγγι, φτυσιματα) απο τις καλυτερες πιπες. Ενω πιπωνε τα μακρυα μαλλια της μου χαιδευαν τα αρχιδια και εεγω την χουφτωνα οπου φταναν τα χερια μου.

Μετα τη πιπα ηλθε η σειρα του ισπανικου. Τα βυζια της ειναι μεστα και σφιχτα. Δεν μου φανηκαν για σιλικονατα. Οι ρωγες της ειναι πραγματι για βαθυ ρουφηγμα. Με το ισπανικο εφαγα και μερικα βυζοσκαμπιλα.

Περασε καποτα, με πιπωσε αλλο λιγο και ανεβηκε πανω μου. Δεν ειναι αρκετα γυμνασμενη για να πιστοναριστει στη θεση σκαμνακι, γιαυτο εσπρωχνα εγω ενω μου λεγε δωσε μου γλωσσα, δωσε μου γλωσσα και με ρουφαγε.

Αλλαξαμε σε ιεραποστολικο με τα ποδια ψηλα στην αρχη και με αγριο σφυροκοπημα. Τα καυλολογα εδιναν και επερναν.
Η συμμετοχη της ειναι πολυ εντονη αλλα δεν ειναι ψαρωτικη.
Μετα επεσα πανω της και ρουφαγα βυζια κανοντας διάλειμμα για γλωσσοφιλα, ρωτοντας την αν ειναι η πουτανα μου και μου απανταγε ναι λεγοντας μου γαμαμε καυλιαρη.

Οταν ενοιωθα οτι ερχεται το τελος την εστησα στα 4 φατσα στο καθρεπτη της εγλυψα τα κωλομερια και της τον φορμαρισα. Τελειωσα σε doggy style βλεποντας τις βυζαρες της να πηγαινουν περα δωθε.

Ειπαμε δυο κουβεντες (ειναι Πειραιοτησα) και εφυγε γιατι στο σαλονι ειχε μαζευτει κοσμος.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα.
Θα ξαναπαω αλλα 9 το πρωι για να μη περιμενω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Andrew256, mitsmitsa και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2018
ΚαυλοσαΚουλ
12 Απριλίου, 2018
""Μεχρι που σταματησα τα καμακια λογω ηλικιας (γυρω στα 50), ειχα μαζεψει πανω απο 1000 κυλωτακια απο τουλαχιστον 20 χωρες του κοσμου""Χαμόγελο

Ο Σπαλιαρας του φόρουμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2