Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91240
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και εκεί που είχε περάσει η ώρα και δεν είχα ύπνο, σκέφτηκα "δεν πάω να ρίξω δυο μπαλάκια???".
Δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη αλλά μου τριγυρνάει στο μυαλό ένα κοράσιο (από άλλο πρακτορείο) που στις φωτο και στις κριτικές είναι αυτό που μου ψάχνω.
Μπαίνω στο αμάξι και καθ' οδών επικοινωνώ με το γραφείο αλλά δυστυχώς η κοπέλα ναι μεν ήταν διαθέσημη, αλλά όχι στο hotel που με βόλευε(δέν είχαν όχημα μετακινησης) οπότε το in call ήταν μονόδρομος. Δεν είχα όμως καμία απολύτως όρεξη να διασχίζω την Αττική από την μία ακρη στην άλλη(όσο και αν μου αρέσει η οδήγηση) οπότε ή γυρνούσα σπίτι ή εψαχνα σε άλλο γραφείο. "Δε γαμιέται" λεω... "αφού ξεκίνησα που ξεκίνησα, ας πάρω τηλ το agn να τσιμπήσω το κορμί που είχα περάσει πολύ καλά την τελευταία φορά"
Τζίφος.... Μολις είχε ξεκινησει για άλλο ραντεβού.
Οκ, δεν πτοούμαστε!!! Ας δοκιμάσουμε την νέα άφιξη του γραφείου που έχει και μία καλή κριτική.
Τζίφος.... Έλειπε για διακοπές πάσχα.
Οκ, καλά έκανε το κορίτσι, οπότε ποιες οι επολογές? Μεταξύ των ονομάτων ακούγεται και η Nataly. "Ωπ!!!! Αυτή δεν είναι η Σωφία Λώρεν από το bourdela?????" Ζητάω 5' από την ευγενική τηλεφωνήτρια, μπαίνω στην σελίδα και διαβάζω κριτικές. Το jucy των φωτο καθώς και η περιγραφές οτι έρχεται πάντα classic ντυμένη, με έφτιαξε...(Έδωσα βάση και στην κριτική για σωματότυπο τύπου "αχλάδι" αλλά το πολύ πολύ την στείνω στα 4 και κρατιέμαι από τις χειρολαβλες)... τηλ πάλι και κλείνω ραντεβουδάκι με το Ναταλάκι.
Άργησε λίγο να έρθει, αλλά προσωπικά δεν έχω πρόβλημα(ίσως η κοπέλα να ξεκουραζόταν τέτοια ώρα και άντε βαψου, ντύσου, μπες στο αμάξι και τράβα βόρεια προάστια). Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω δύο καταπράσινα μάτια, σαρκώδη και καλοσχηματισμένα χέιλη καθώς επίσης καλοσχηματισμένη οδοντοστοιχία με λαμπερό χαμόγελο. Είναι όντως 1.75 αλλά πάνω στις 12+ποντες κλασσάτες γόβες της.
Μπήκε με αέρα και μου έδωσε ένα γλωσσόφιλο. Καλησπέρα είμαι η Nataly σε σπαστά αλλά κατανοητά ελληνικά. Στο θέμα συννενόησης δεν υπάρχει θέμα. Μπορείτε να συνενοηθείτε και στα ελληνικά το οποία τα μαθαινει ακόμα και είναι σε καλό επίπεδο. Από εκεί και πέρα εαν δυσκολευτεί κάπου το εξηγεί στα αγγλικα και όλα ok.
Με το που μπαίνει βγάζει γόβες και έρχεται στο ύψος της, το οποίο είναι τυπικό προς κοντό για γυναίκα. Μαυρο στενο μίνι φόρεμα, stockings στο χρώμα του ποδιού, μαυρο σετ εσώρουχα. Είναι όντως παρουσία που σου τραβάει το βλέμμα. Και πάμε στο μείζον θέμα το οποίο έχει διχάσει.... το σώμα της. Σε ΚΑΜΙΑ των περιπτωσεων ΔΕΝ είναι Σοφία Λώρεν. Ουτε στην γοητεία, ουτε στην πληθωρικότητά της, ούτε στα χρώματα... ούτε πουθενά. Αλλά σαφώς είναι ένα ωραίο και γοητευτικό πακέτο. Ωραία απαλή επιδερμίδα, η χάλαρωση έχει κάνει την εμφάνισή της σε κοιλιά και στήθος, χωρίς όμως να είναι σε μαγάλο ή αντιαισθητικό βαθμό, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια. Η λαικάνη της δεν μου φάνηκε καθόλου αχλάδι. Μια χαρά κορμάκι έχει... ούτε πολύ jucy, ούτε skinny.
Στα του αγώνα, πολύ καλή πίπα χωρίς ίχνος δοντιού και χεριού. Γλυφει ωραία τα αρχίδια και πέριξ και δίνει ιδιαιτερη έμφαση στην αρχιδοραφή πραγμα αρκετά καυλωτικο. Δεν σαλιώνει, αλλα περιποιήται πολύ. Μού φοράει το προφυλακτικο, ανεβαινει πάνω μου και σε λίγα δευτερολεπτα χύνω μέσα της και συνέχισε να χοροπηδάει πάνω μου μεχρι να πέσω τελειως και μόλις τελειώνουμε μου λεέι "Δεν πειράζει, πάμε για καλό δεύτερο γύρο". Ασυναίσθητα ψελλίζω "i hope so" και κοιτοντας με στα μάτια μου λέει "Not hope, be sure" Ντουζάκι και οι δύο, τσιγαράκι, λίγο social και με δική της πρωτοβουλία μου κάνει μασαζάκι σε πλάτη, ώμους, πλευρά και κάνοντας μόνη της κίνηση με γυρνάει ανάσκελα και κατεβαίνει για πνευστό. Δεν κουράζεται και τσιμπουκώνει μέχρι να ξανακαυλώσεις, όπως και έγινε!
"Στα 4?" με ρωτάει?
"Οχι, ξάπλωσε ανάσκελα".
Τις ανοίγω τα πόδια και μπαίνω αργά μέσα της. Παρότι έκανε χρήση gel στο μπάνιο, δεν έβαλε υπερβολική ποσότητα οπότε η αίσθηση διείσδησης ήταν ωραία. Κραυγούλες σε λογικό volume, αλλά μου έδωσε την εντυπωση πως ήταν προσποιητές... who cares όμως.
Αλλαγή στα 4 και εκεί ήρθε η πρώτη μου ξενέρα. Δεν στήνεται όπως οι υπόλοιπες κοπέλες. Δεν σπάει μέση, δεν τουρλώνει κώλο. Ακριβώς το αντίθετο... σφιγμένη και αντί να ξαπλώνει προς τα εμπρός, με έσπρωχνε σιγά σιγά προς τα πίσω. Με δυσκόλευε στις κινήσεις μου και δεν μου έδινε χώρο για σφυροκόπημα(παρότι όταν την είχα ιεραποστολικό έπεσε πολύ σφυρι). Η ξενέρα μου διάχυτη μέσα μου και σκέφτομαι ήδη την επόμενη στάση για να μπορέσω να χύσω. Και εκεί που είμαι έτοιμος να την πάρω πάλι πάνω μου να ξεσαλώσει, τραβιέται με βγαζει από μέσα της και μονολογεί "ok, let's finish it". Και μέχρι να σκεφτω τι εννοεί ο ποιητής έχει πέσει στα γόνατα, μού έχει βγάλει το προφυλακτικό και με πιπώνει. WHAT THE FUCK!!!!!! Δεν θέλω να χύσω ακόμα κοπέλα μου!!!! Ναι καλα.... Δεν έπαιρνε χαμπάρι το Ναταλάκι. Αυτό ήταν το μοναδικό φάουλ για εμένα. "Γαμησε το" σκέφτομαι και την αφήνω. Βαθιά πίπα, παιξιμο μαλακίας από εμένα και γλύψιμο στα αρχίδια μου από εκέινη, πέρασμα της γλώσσας στην αρχιδοραφή σε έντονο τέμπο και κάποια στιγμη νιώθω να θέλω να χύσω. Βάζει το πουτσοκέκεφαλο στο στόμα και αρχίζει να ρουφάει πριν τα βγάλω ακόμα. Παράξενη φάση αλλά anyway, μένει για λιγο και πάει στο μπάνιο.
Όσο έκανε μπάνιο αναβω τσιγάρο και ξάπλωσα. Βγαίνει από το μπάνιο, ανάβει και εκείνη τσιγάρο και όσος χρόνος έμεινε τον χρησιμοποιήσαμε στο social. Ντυθηκε, πήρε το δωράκι της με φιλησε βαθιά και με πάθος στο στόμα και έφυγε.
Στον απολογισμό που έκανα μέσα στο αμαξι, καθώς επέστρεφα σπίτι, συμπέρανα με την μικρή εμπειρία που έχω ακόμα, πως η Nataly δεν είναι ούτε gfe, ούτε pse. είναι μία εντυπωσιακή, όμορφη, αμπιγιέ και προσεγμένη κοπέλα, με κάποια ψεγάδια στο σώμα της τα οποία είναι υποκειμενικό εάν σε χαλάνε ή όχι, πρόσχαρη, αλλά για να δέσει το γλυκό πρέπει να υπάρχει χημεία. Αλλιως κάνεις ένα απλό πήδημα με ένα όμορφο πρόσωπο. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αλλά δεν θα την προτιμησω πάλι, γιατί δεν υπηρχε χημεία μεταξύ μας.
Αναλυτική βαθμολογία.
Εμφανηση προσπωπο: 8
Εμφανηση σώμα: 7(η χαλάρωση που ανέφερα πιο πάνω μπορεί καποιους να τους ξενερωσει και δεν θέλω να πάρω καποιον στο λαιμό μου).
Γενική συμπεριφορά: 9 (Βασικά 8, αλλά παίρνει έναν ποντο λόγω του μασαζ που μου έκανε με δική της πρωτοβουλία)
Επικοινωνία: 7
Διαθεση στο sex:7 (Δινω 8 επειδή θέλει να σε καυλώσει, αλλά για το φάουλ που ανέφερα πιο πάνω βάζω 6, οπότε μεσος όρος 7)
Σχέση απόδοσης/τιμής:7

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, paparounas1980, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού