Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν από μέρες με τη Χριστίνα. Εύκολη επικοινωνία και κλείσιμο ραντεβού σε κεντρικό hotel.
Σημειώθηκε μικρή καθυστέρηση στην άφιξη, αλλά είναι άνευ σημασίας (15 λεπτά).
Η πρώτη εντύπωση, ανοίγοντας τη πόρτα, με βρίσκει να προσπαθώ να θυμηθώ ποια μου θυμίζει. Δεν είναι αρνητική πάντως. Είναι σχετικά όμορφη, με καλό σώμα και πρόσωπο, για την ηλικία της, που να σημειώσω εδώ, ότι δεν είναι μικρή, αλλά δεν είναι απαραίτητα και κακό αυτό. Στο δρόμο πάντως, δεν θα γυρίσεις να την κοιτάξεις.
Με το που μπαίνει λοιπόν, σπάει ο πάγος αμέσως. Είναι πολύ άνετη και έμπειρη. Λέμε και κάνουμε τα σχετικά και πηγαίνει στο μπάνιο.
Βγαίνει μετά από λίγο και αυτό που βλέπεις είναι ένα όμορφο κορμί, με ένα μεγάλο στήθος που δυστυχώς δεν έχει το ύψος που πρέπει. (αυτό είναι αρκετά άσχημο στο μάτι, ειδικά σε ιεραποστολική θέση)
Ξεκινάω τη περιποίηση πρώτα εγώ, με όλα τα σχετικά. Η διάθεσή της είναι (έτσι δείχνει) πολύ καλή και φαίνεται πως το απολαμβάνει.
Ο δικός μου ο Massimo έχει πλήρη ανόρθωση και το γυρίζουμε σε 69 που μετά από λίγο φτάνει στο τέλος, με πολύ ένταση, in mouth!!!
Διάλλειμα με ντουζάκια (χωριστά) και λίγο social στο οποίο είναι εξαιρετική.
Με δική της πρωτοβουλία, ξεκίνησε ο 2ος γύρος με στοματικό. Είναι πραγματικά όμορφο να το νοιώθεις να μεγαλώνει στο στόμα!!! Δεν άργησε πολύ και την άφησα να συνεχίσει έτσι. Ήμουν και κουρασμένος (κολύμπι το πρωί και gym το απόγευμα) οπότε δεν μπόρεσα να κρατηθώ και άδειασα και πάλι in mouth, που σημαίνει πως δεν την πήρα, σε καμία στάση. Είναι όμως κάτι που δεν με χάλασε καθόλου, αφού δεν μου βγήκε η φάση.
Συνοψίζοντας, είναι vfm αλλά για μία φορά. Πιο πολύ για μια εμπειρία ακόμα.

Πριν λίγο μου ήρθε στο μυαλό η γυναίκα που μου θυμίζει. Έφη τη λένε και είναι τραγουδίστρια (δεν γνωρίζω αν τραγουδάει ακόμα) ξανθιά κοντούλα με ωραία πόδια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, topscorer και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού