Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Θα ξαναπαραθέσω και εγω την εμπειρία μου εδώ ελπίζοντας ότι θα ανέβει.
Ενδεικτική ημερομηνία συνάντησης.
Σαββατο πρώι λοιπόν και με απίστευτες καύλες έψαχνα ένα σιγουράκι για να ξεσκάσω (ξεσκίσω ταιριάζει αλλά δεν....) Με εύκολη συννενόηση και κατατόπιση βρέθηκα να χτυπάω το κουδουνι προς το μεσημέρι της ίδιας ημέρας στον χώρο που στεγάζεται η λεγάμενη για πρώτη φορά!
Λίγο πολύ όλοι γνωρίζουν ποια είναι η Ελβίρα.Δεν θα επεκταθώ σε βυζί, το οποίο γαμάει, ούτε ομως και σε κωλί, το οποίο δεν γάμησα αλλά γαμάει και αυτό.
Φιλόξενη και χαμογελαστή.
Με υποδέχτηκε με ρομπίτσα και εντελώς τσιτσίδι από μέσα, βουρ για μπανάκι καθότι ήμουν από τις 7 στο πόδι(προβλέπεται στο χώρο της)και τσιγαράκι-σόσιαλ για να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε την συνέχεια.
Μου έκανε ελαφρύ μασαζάκι 5λεπτο το οποίο χρειαζόμουν και κατ'ευθείαν πιπα,χωρίς χέρι ευτυχώς, αν και τον είχε πασαλείψει προηγουμένως με λάδι τον φιρφιρίκο μου αλλά τέσπα.
Την γύρισα σε 69 για να γευτώ κ εγω το μουνάκι σας το οποίο ήταν πεντακάθαρο αλλα και για να πιάνω όσο γίνεται το κωλαράκι της, τλκ αποφάσισα να πάει έτσι το πράγμα και έχυσα στα επόμενα 10' στα βυζιά της!!!!
40 ευρώ η ιστορία όλη και νομίζω οτι τιμάει αυτό που κάνει ειδικά στους δύσκολους καιρούς που ζούμε!!Ναι!
Αυτά από μένα ελπίζω να βοήθησα λίγο.
Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Lucifer_gr37
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.572
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, chris1955, rodriguez65 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού