Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μια από τις χρωστούμενες κριτικές.Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Δεν θα πω λεπτομέρειες τα έχουν πει από εμφάνιση και επικοινωνία

Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι το κορίτσι ήταν ένα κομοδίνο και άτεχνο στην πίπα,δεν ξέρω αν φταίει η ώρα(αργά),ήταν κουρασμένη,αυτό εισέπραξα και έκλαψα τα λεφτά που έδωσα.

Επειδή είχαμε πολλές επιλογές εκείνη την περίοδο όπως πάντα και έχω ήμουν φουλ να τα δώσω σε κάτι,αυτό το κάτι με έκαψε.Την επέλεξα για το swallow που λέει όμως μάπα.Φανταζόμουν ένα pettit κοριτσάκι τεχνίτης να το κάνει γραβάτα.Φωτιά να μην ήταν λέω θα ξέρει έστω μηχανικά,διαψευστήκα σε όλα.

Οκ κάλο στήσιμο στα 4 με το όμορφο κωλαράκι της,όμως ήταν τόσο κομοδίνο με καμία συμμετοχή,αράπης να την γαμάει με ταχύτητα 100 km/h αυτή εκεί να περιμένει να χύσεις άντε καμία κραυγή τεντώματος.Ρηχή σε όλα.Στενή με τίποτα(φαίνονταν είχε ξεσκιστεί και είχε ανοίξει)στο βωμό της μούγκας που να χύσω και ένιωθα την χαλάρωση να ερχετε λέω να περάσω στο πολλά υποσχόμενο swallow και παίρνω θέση άρχοντα για μια βασιλική πίπα 150 ευρώ τρομάρα μουΚεφάλι σε τοίχο!και να σου το δοντάκι,pettit λέω δεν χωράει στο στοματάκι της,σαν οδοντίατρος της ανοίγω το στοματάκι να μην με ενοχλεί και εκεί που αριχιζει εκεί σταματάει τρίχα στο στόμα και να πενταλεπτο να την βγάλει(ρίξτε ρε μάγκες κάνα κούρεμα πριν πάτε)και πάμε για πιο βαθειά δεν το μπορεί και να σου η αναγούλα(is to big,τι μας λες? (αυτό το έμαθες)ψωλαρας ο δικός σας να πάω για πορνοσταρ)και να σου ξανά τρίχα να σκαλώνει (ρε γαμιάδες ποιος να ήμουν ο 100?)Η πίπα της τόσο ρηχή,εφηβική σε όλα, φιλάκια στο πούτσο μου έδινε και το τελείωμα να χύνω και να κοιτάει σαν να το βλέπει πρώτη φορά ή καλύτερα σαν την αγελάδα να κοιτάει το τρένο να περνά.

Καλή η ταινία δεν είχε dts

Μέτα από αυτή την συνάντηση κατάλαβα
1) Πότε αργά
2)όσο πιο σύντομα στην αρχή του tour,όσο καλή και να είναι
3)αυτά που διαφημίζονται πότε μην πάρεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
217
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Paupalos, azazel και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού