Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καμέλια Σχετική απογοήτευση, μπορεί λόγο ώρας.
Αφότου είδα έναν συναγωνιστή online να γραφει ότι η Καμέλια δούλευε στην πρωινή βάρδια τις ημέρας, ανηφόρισα προς το κέντρο με μονο στόχο την Καμέλια.
Έφτασα προς το τέλος της βάρδιας, και πετυχαίνω την Χριστίνα που μου τρίφτηκε με αρκετά καλο τρόπο, αλλα ρωτάω για την Καμέλια. Η τσα2 μου είπε ότι είμαι στην αλλαγή, αλλα με πέρασε μέσα στο δωμάτια μιας και με είδε πρόθυμο.

Έρχεται σχετικά γρήγορα από τον προηγούμενο στον οποιο ήτανε η Καμέλια, και στα πρώτα που μου λέει είναι ότι αν αργήσω θα φύγει επειδή είχε σχόλαγε 5. Εδώ αξίζει να πω πως είναι πιο όμορφη απότι περίμενα από τις υπόλοιπες αξιολογήσεις. Δηλαδή μπορεί να την έπαιρνα και σε ανυποψίαστη τσάρκα.

Ήρθα συγκεκριμένα για αυτήν επειδή είχα διαβάσει ότι
A)είναι ζεστη
B)κάνει προκαταρκτικά,
Γ)Πρωκτικό
Δ)Τα παίρνει στο πρόσωπο/facial/CIF

Το αποτέλεσμα ήταν:
A) Ίσχυε κατά 50%. Ικανοποητικό πάθος και όντως ψηνότανε κάπως για φιλια κλπ
B) και auto στο 50%, το στοματικό δεν ήταν κάτι φοβερό, αν και ελεύθερο, ενδέχται να μπορούσε να κάνει deepthroat αλλα δεν ψηνόταν ιδιαιτερα λόγο βιασύνης
Γ) Χωρίς ιδιαιτερα παράπονα, αρκετά σφιχτός αλλα ο κώλος δεν είναι το δυνατό σημείο του σώματος της
Δ) Εδώ η ξενέρα, την ρωτάω κατά την διάρκεια της πίπας και μου λέει όχι. Την ρωτάω όχι *Σήμερα*?, μου κάνει νεύμα όχι γενικότερα, σε αντίθεση με την πληροφόρηση που είχα.

Τώρα στα της δράσης, μετά το 4ο λεπτό άρχισε να μου δίνει την εικόνα ότι άντε τελειωνε, οποτε μετά από εναλλαγή 2 στάσεων βγάζω το προφυλακτικό και τελειώνω πάνω στα βυζιά της, ούτε σε αυτό ήταν ιδιαιτερα δεκτική.

Δεν ξέρω αν είχα έρθει πιο νωρίς στην βάρδια άμα θα ήταν λιγότερο βιαστική (για auto και η συμμετοχη είναι στο 7 αντί του 6) αλλα ενώ ήθελα να την κάνω σταθερή μάλλον θα ψάξω για αλλου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
28
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, Profilaktika , flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2018
Η καμέλια σε γενικές γραμμές ειναι καλη..
Κάνει οτι υπόσχεται..
Για τελειωτικό στο προσωπο κ εγώ της εχω πει στο τελος της συνεδρίας..
Κ μου έβαλε τις φωνές οχι βρισιές όμως..πως δεν με ξεσκίσε με τα νύχια της..
Της ζήτησα συγνωμη τελικά..
14 Απριλίου, 2018
Δεν ξερω αν το εχει κοψει παντος εγω την εχει πιτσιλησει στην μαπα αρκετες φορες, τωρα αν το εκοψε αντε γεια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2