Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγαινα για την Αθηνα στη Φωκαιας 27 αλλα ειχε ουρα λες και μοιραζαν λιρες.
Μετα απο μια μικρη περιπλανηση μπηκα στον οικο.
Η τσα2 παρουσιασε την Ευα που εχει ως εξης:
Προσωπο: 8 εχει ελαχιστα γαμψη μυτη αλλα δεν της χαλαει την μοστρα
Βυζι 7: μικρο (1,5) μαλακο, φυσικο με καυλερη ρωγα
Κοιλια: 6 λογω χαλαροτητας
Κωλος: 9 πεταχτος και τουρλωτος
Μπουτια - γαμπες: 8
Αισθηση μουνιου: 7 ουτε χαλαρο ουτε στενο.
Πιπα : 7 εχει ποικιλία αλλα υστερει σε αισθησιασμο
69: 9 εχει καλη ανταποκριση και συμμετοχη
Cow girl: 7 - συνηθισμένα πραγματα
Ιεραποστολικο: 7 - συνηθισμένα πραγματα
Πισωκολλητο: 9 λογω κολλαρας
Εκανε ακρως επιθετικο σαλοναρισμα, καθονταν και τριβονταν στο φουτσο και μια και μου θυμισε μια γειτονισα καριολιτσα παντρεμενη με εναν αγαθο που τον εχει κανει ταρανδο και βγαζει χαρτζιλικι πληρωνοντας τους μαστορους σε ειδος ειπα να περασω.
Ηλθε πολυ προσχαρη στο δωματιο και μετα απο μπαλαμουτι στο ορθιο (δεν δινει γλωσσοφιλα) μου στηθηκε για γλυφομουνι που μπορω να πω οτι ειχε πολυ καλη συμμετοχη. Μου χαιδευε τα μαλια και στριφογυριζε την λεκανη της προς την γλωσσα μου.Αφου βαρεθηκα να γλυφω στηθηκα για πιπα.
Αρχισε ρηχα και με χερι αλλα κατοπιν υποδειξης μου και διαβεβαιωσης οτι δεν θα χυσω στο στόμα της βελτιωθηκε.
Εγλυφε κεφαλι, εφτυνε και εκανε βαθια ρουφηγματα αλλα δεν εσφιγγε αρκετα και ετσι η αισθηση δεν ηταν πολυ καλη.
Για να αποζημιωθω την εστησα ανασκελα και την αρχισα στο mouth facking. Εκει πραγματικα το ευχαριστηθηκα αν και εβλεπα το αγχος του χυσιματος στα ματια της.
Στο καβαλλητο δεν διαπρεπει, Πρεπει να παει σε ιππικο ομιλο να παρει μαθηματα ιππασιας.
Στο ιεραποστολικο το ιδιο. Δεχτηκε ομως το σφυροκοπημα χωρις διαμαρτυριες και μαλιστα εβγαζε μικρες κραυγες και με προετρεπε να χυσω.
Πριν ελθει το τελος την εστησα στα 4 και αφου θαυμασα την κωλαρα της της τον εχωσα. Στο πισωκολλητο διαπρεπει λογω κωλαρας.
Για μια φορα αξιζει, ειδικα αν θελετε ενα προμιλφ της διπλανης πορτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Εύα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 macan, Mani129, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού