Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερα το απογευμα πηγα στην Αγκυρας 12α με το που μπηκα μεσα με υποδεκτηκε η υπηρασια και μου παρουσιασε 2 κοριτσια την Λάνα Ρωσιδα ξανθιά με καρέ μαλλιά ψηλή με ελάχιστα πιασίματα και την Σούζι Ρωσίδα με ξανθα καρέ μαλλία και αυτή ψηλη και μικρό βυζακι. Το πρόγραμμα και για τις δύο ειχε φουλ εκτος πρωκτικου και παρτουζα 40€ οπου και πηρα παρτουζα και άξιζε πραγματικα
Μεσα στο δωματιο εγινε σκηνη βγαλμενη απο τσοντα για αυτο και ο τίτλος οι κοπελες με φιλησαν σε ολλο το σωμα αλλα αυτο που με τρελανε ηταν το τσιμπουκι και απο τις δυο ακαποτο που ηταν ποιημα, και μαλιστα σε μια φαση οπως με τσιμπουκωνε η μια και με φιλαγε η αλλη κατεβσινουν και οι δυο στον πουτσο μου και αχιζουν να μου τον γλυφουν ταυτοχρονα απο τις δυο πλευρες και ποτε η μια και ποτε η αλλη εναλαξ να μου πιπωνει το κεφαλακι η μια και να γλυφει κορμο και αρχιδια η αλλη οποτε εκει νομιζα οτι επαιζα σε τσοντα και ημουν ο πρωταγωνιστης. Εκει παρεδωσα το σπερμα μου στο στομα της Λανας
Εμεινα καταευχαριστημένος και θα ξαναπάω να πετυχω τις ιδιες κοπελες αλλα για γαμισι αυτην την φορα και τις συστήνω ανεπιφύλακτα σε ολους ή ας παρουν μια απο τις δυο κοπελες αν και οι δυο ειναι φωτια και λαυρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σούζι
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.678
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μπακμαν, kolokopeas, professorx και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2018
κανει ακα η σουζη?Χμμμ; το ειχε σταματηση...η μαλλον κανει επιλεκτικα παλια εκανε και χυσημο στο στομα...
11 Απριλίου, 2018
Το διπυρηνο τσιμπουκι ειναι η μεγιστη απολαυση για ενα αρσενικο Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2