Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομικη το μεσημέρι για 3 στόχους.
Αθήνα από φωκ.27, λόγω καλής εμπειρίας, Σόνια για το "βασιλικό τσιμπούκι" της (έτσι και λέτε ψέματα μαλακες θα μου πληρώσετε το δωμάτιο Θυμός. ΝΑΙ για σένα το λέω CHRIS1971Money Mouth ΠΟΥ ΚΆΘΕ ΔΕΎΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΑΦΟΡΆ ΤΗΝ ΕΝ ΛΌΓΩ ΚΥΡΊΑ Money Mouth) και Μπιουτι γιατί το έχω κάψει τελευταία με ταινίες των Diamond Jackson, Codi Bryant και Mariah Mollins ή κάπως έτσιMoney Mouth.
Όταν μπήκα στο σπιτάκι η τσα2 μου είπε ότι έχει την μπιουτι και αν την ξέρω.
-ΟχιΕμμμμ
-Είναι μαύρη
-Οκ...
-Απο την Γκάνα
-Οκ... Κεφάλι σε τοίχο!
-Έχεις θέμα με το μαύρο;
-Όχι Θυμός
Μα καλά σε ποιον αιώνα ζούμε Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney MouthΧμμμ;;
Αφού βεβαιωθηκε ότι δεν είμαι ρατσιστής Θυμός μου παρουσίασε την κοπέλα.
Τότε βγήκε ένα μαύρο άλογο με άσπρα εσώρουχα (πολύ ώραια αντίθεση) και ένα σταυρό στο λαιμό της. Εμφανισιακά είναι μια busty γκομενα με κωλαρα και βυζάρες. Υπάρχει κυτταρίτιδα αλλά σε τόση μεγάλη έκταση είναι λογικό και μη αντιαισθητικο. Προσωπο γλυκό για νταρντάνα με μαλλί κοτσο και μπλε εξτενσιον. Ήρθε και εκατσε πάνω μου στο αριστερό μου πόδι και με φιλισε σταυρωτα και μιλαγαμε. Με τα πολλά μου είπε αν της αρεσω, της απάντησα καταφατικα, αλλά της ζήτησα να πάω μια βόλτα πρώτα να δω και άλλα πουτανακια Money Mouth. Μου είπε κανένα πρόβλημα και ότι θα είναι μέχρι τις δώδεκα τα μεσάνυχτα, οπότε θα έχω πολύ χρόνο για βόλτα Καπέλο. Γενικά για κουβέντα πριν καν μπω δωμάτιο και για πελάτη που βλέπει για πρώτη φορά ήταν πολύ καλή και σε προδιαθέτει ότι θα πέρασεις καλά και θα τιμήσει το 20ρικο.
Αφού έμεινα με τις κάλτσες και φρεσκαριζομουν Money Mouth μπαίνει η κοπέλα, χαιρετιωμαστε πάλι Money Mouth και πάω να βγάλω τις κάλτσες χωρίς να σκουπιστω. Όταν τις αφαίρεσα είχε φέρει χαρτί να σκουπιστω Καπέλο. Αφαίρεσε ότι φορούσε και έμεινε με τις μπότες και με περνούσε στο ύψος (είμαι 1.83). Εγώ ειμουν από πίσω, τριβωμουν στην κωλαρα, έπιανα τις βυζάρες και αυτή ετριβε τον πουτσο μου Ναι!. Στην συνέχεια εσκυψε και μου έκανε twerking Ναι! και με καυλωσε. Μου είπε αν θέλω blowjob και της είπα 69.
Ενώ περνάμε θέση μάχης μου είπε για την πραματεια μου ότι είναι μεγάλη.
-Is this big for you?
-Yeah... I know what do you think.
-Yes, you are use to BBC.
-That's not true. I only had one black boyfriend and he had a tiny dick Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-OK, whatever... Και παίρνει θέση για 69
Πάνω στον τοίχο είχε καθρέφτη και το να βλέπεις αυτή το άλογο να σε πιπωνει και να γλειφεις την μουνάρα της σε καυλωνει παρά την μέτρια πιπα. Στο πινέλο έβγαλε κάποιες κραυγουλες και στην πιπα προσπαθούσε για dt. Μείναμε ώρα σε αυτή την στάση. Επίσης έπεφταν κωλοσκαμπιλα χωρίς μα και μου. Σταματάμε, βάζει καποτα και μόνη της ανεβαίνει πάνω. Είχε συμμετοχή με τριψίματα, χαιδεμα των μαλλιών φιλιά παντού πέρα από στόμα, πιστεύω ότι δίνει αλλά θέλει να σε εμπιστευτει... έτσι νομίζω τουλάχιστον Χμμμ; και πότε κοπανιοταν δυνατά και πότε ήρεμα. Δεν ήταν τίποτα τρομερό απλά μια στάση πριν το doggy που μου πρότεινε.
Στα 4 αν σου αρέσουν τα μπαμπατσικα πράγματα είναι τέλεια. Η κωλαρα της είναι τέλεια. Βασικά τώρα το σκέφτομαι και θέλω να γραψω την κριτική και να πάω να τραβήξω μία Ναι!. Της τον πιζω και αρχίζω ήρεμα με αυτήν να ανασταιναζει και να κοιτάει από τον καθρέφτη. Αρχίζω να γαμαω δυνατά και αυτή να φωνάζει, να την χαστουκιζω στο κωλο και αυτή σκυλί Ναι! γούσταρε. Κάποια στιγμή γερνω προς αυτήν και την γαμαω πιο χαλαρά ενώ αυτή χαιδευε τα μαλλιά μου και με φιλουσε στο μάγουλο. ΔΏΣΕ ΜΩΡΉ ΈΝΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΒΆΛΩ 10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΉ Money Mouth
-Do you like that?
-Yes
-You have the ideal body for meΝαι!
-xaxaxa
-You have the twice size of ass than my ex's and great pair of titsΝαι!.
-xaxaxaxaxa, you are a crazy boyMoney Mouth
Αφού μαλακιστικα λιγάκι για να μην χυσω αρχίζω ξανά το κοπανημα με αυξομειωσεις και γενικά με πολλές παραλλαγές. Κάποια στιγμή μου πιάνει το χέρι μου και αρχίζει να χυνει Ναι! με εμένα να κοπαναω πιο δυνατά και μετά από λίγο να χυνω. Παρόλο που στραγγιξα συνέχισα να την γαμαω με αυτήν να συμμετέχει Καπέλο.
Της πιάνω τον κωλο, τον κάνω πέρα δοθε και την ρωτάω αν είναι αληθινός, με αυτήν να γελάει. Κάποια στιγμή βαρέθηκα και βγήκα. Με ρώτησε αν μου άρεσε και όταν της απάντησα θετικά μου χαμογελασε. Μιλήσαμε λίγο της είπα αν όντως εχυσε ή προσποιηθηκε, μου είπε ότι εχυσε κανονικά Money Mouth.
Είχα φάει κόλλημα και την ρώτησα αν την έχω τόσο μεγάλη και εκείνη να μου την πιάνει και να μου την παίζει και να παίζει με την ρωγα μου . Της λέω όχι τώρα είναι νεκρό και ξεσπαει σε γέλια. Μου είπε ότι δουλεύει όλο τον μήνα πέρα από 1 ρεπό. Όταν της είπα και όταν έχει περίοδο τι κάνει, μου είπε αν πονάει δεν έρχεται, αν δεν πονάει έρχεται. Της είπα πως το κάνει και μου λέει μυστικό χωρίς να θέλει να δώσει συνέχεια Money Mouth. Αν εμείς οι πελάτες περνάμε καλά στα αρχίδια μου, αν μας φωλιαζει να πάει να γαμηθει Καπέλο
Έπειτα έφυγε από το δωμάτιο φιλωντας με σταυρωτα.
Πολύ καλή εμπειρία, ,παρόλο που θα μπορούσε να είναι πιο θερμή και παρά τα μέτρια προς κακά σχόλια που διάβασα και παραμονή πάνω από 10 λεπτά χωρίς να πει κάτι η τσα2 Καπέλο.
Θα ξαναπάω γιατί δεν έκανα ισπανικό Ναι!
Επίσης, να πω ότι στα 30 λεπτά από τη στιγμή που πήγα μέχρι όταν έφυγα δεν πέρασε ψυχή. Τώρα για ώρα 15:30 - 16:00, για αυτό παίζει να ήταν πιο θερμή στο σαλόνι Χμμμ; μπας και πετύχει πελάτη Money Mouth, αλλά ευτυχώς δεν μου βγήκε σε κακό.
Πήγα με μετρό. Αυτά από εμένα, να την δοκιμάσετε αξίζει, αλλά και να μην πάτε στα αρχίδια μου Καπέλο.
Επομένως στόχος η Σόνια από Διδύμου 22, μέχρι τότε καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstas_sexy, n.smirni76, sTeL77 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2018
Όσο αφορά τον πρόλογό σου,πριν πας για Σόνια,διάβασε "όλες" τις κριτικές και κράτα μικρό καλάθι.
Υποκειμενικά πάντα και βάση προσωπικού γούστου. Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1