Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλημερα χριστος ανεστη κ με την αννυ ανεστη κ γω..!
επισκεψη χτες απογευμα γυρω στις 7..νεκρη η φυλης..ζωαρα για μενα μοναχικος πορνοκατακτητης στα δρομακια της..ημουν δε φιλο επισκεψη λιγο πιο κατω κ σκεφτομουν που να αδειασω το φορτιο μου..σκεφτομουνα πολυ..μα παρα πολυ..αλλα βαριομουν κιολας να βολταρω..λεω ας παω εκει στην αννουλα να τελειωνουμε.
αδειος ο οικος απο κοσμο για αλλη μια φορα..υπηρεσια η κοντη χοντρη ξανθια,ευγενικη κτλπ..μπαινω δινω το μπλε παει να μου παρουσιασει κ παω στο 1ο διπλα στην εισοδο κατευθειαν αφου ηδη ξερω το μωρο.Έρωτας
γδυνομαι πλενομαι κ περιμενω παιζοντας το σκουληκι μου με λιγο σαλιο γευση μεντα απ τη τσιχλα που μασαγα να δροσισω λιγο τη βαλανο.μετα απο κανα 10 λεπτο μπαινει η γυνη με ενα ολοσωμο μαυρο κορδωναριστό συνολο κ γυαλούμπεςςςς..λεω αααααααχ στα γυαλακια θα σε χυσω!!Ναι!
ερχεται κοντα με θυμαται.τη ρωταω τι κανεις κ μου λεει δουλευω..ταυτοχρονα καθεται κρεβατι εγω ορθιος στο νιπτηρα κ αρχιζει τη πιπα..
με το που το βαζει στο στομα πεταγεται με μορφασμο ξυνιλας φτυνει στο νιπτηρρα κ μου λεει μπλιαχ γλυκο τι εβαλες πανω?κ συνεχιζει κανονικα.
εκεινη την ωρα σκεφτομουν οτι ερχονται ιδρωμενοι κτλπ κ γω που τη βαφτισα στη μεντα να μου κανεις μπλοκ?αχαχαχαζαζαζ..
πιπωνει.πιπωνει πιπωνει πιπωνει ..τιποτα ο λαλακης! μου λεει ξαπλωσεεε..!ξαπλωνω κ συνεχιζει...πιπωνει πιπωνει πιπωνει ..τιποτα..
βλεπω η μπαλα να χανεται κ της λεω να γλυψω κ γω τιποτα κ μου καθεται 69 ..μουνακι ωραιο χωρις τη παραμικρη μυρωδια ο κολος της(δεν εγλυψα αλλα η μυτη μου τον μυριζε) κ αρχιζω να σκληραινω..Ναι!
καυλωνω 80αρης κ της λεω σεξ..βαζει καποτα κ στηνεται ιεραποστολικα..της το βαζω κ παλινδρομω αλλα σε 30'' μαλακωνω κ βγαινω λεγοντας της ολα οκ τελος πεθανε αφου δε γινεται δουλεια..θεωρωντας οτι δεν υπαρχει ελπιδα γιατι μετα πεφτω κ ψυχολογικα κ παει αυτοματα κουβά η υποθεση.ΞΑΠΛΩΣΕ μου λεει κ λεω ωχ τωρα θα φαμε κ ξυλο! μαγκες μουυυυ..ξαπλωνω κ μ αρχιζει σε μια τσιμπουκαρα κανα 5 λεπτο με λυσσα εναλαγες βαθος οπου με στραγγιξε ..πρωτη φορα εχυσα με τετοιο βογγητο κ ανακουφιση απο πιπα..οι απ εξω σιγουρα μ ακουσαν..εμεινα κοιτωντας μαρμαρωμενος το ταβανι μ ενα χαμογελο ως τ αυτια..ντυθηκε .της εδωσα μια αγκαλια κ ενα φιλι κ την ευχαριστησα απ τη ψυχη μου για την ανατροπη στο 95'..συνοψις. 15 λεπτα δωματιο τα 13 πιπα 1 γαμησι κ 2 χαιρετουρες..ακομα κ εκει που ο εαυτος μου τα παραταει υπαρχει η αννυ που συνεχιζει για μενα...μπραβο στο κοριτσι γιατι ειναι κομαντο στη δουλεια της κ γι αυτο θα ξαναπηγαινα αφοβα ακομα κ αν ενιωθα οτι ισως δεν αποδωσω.ουτως η αλλιως η αξια γυναικα στο κρεββατι ειν αυτη που θα σε τελειωσει θες δε θες..αχ να μουνα ελευθερος κ εσυ να μην ησουν εργαζομενη..ελπιζω κατι να βοηθησα συναγωνιστες μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, manco, mounakias* και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2018
Το ελεύθερος το δέχομαι..
Το εργαζόμενη τι σε πειράζει.
12 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειμαι χορηγος δυνατος εγω κ γουσταρω η γκομενα να ναι αραλικι ολη μερα να βαφει νυχια κ μαλλια κ να ξυριζει κολο-μουνι να καυλωνω και να τη σκιζω στη πουτσα οταν γυρναω απ τη δουλεια...
12 Απριλίου, 2018
Η τσατσά χτύπησε πόρτα;
12 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι αδερφε μου.ουτε τη προηγουμενη φορα που ηταν η αλλη τσα2 ουτε κ οταν ειχα πρωτο παει εκει με τη σαρα πριν κανα 4 μηνο περιπου..κ παντα πεφτω σε αδειο σαλονι κ μπαινοντας στον οικο κ φευγοντας μετα την επεμβαση.
17 Απριλίου, 2018
Οι κοπελες δε κανουν απλα φουλ πραγματικο ...αλλα ειναι κ σωστες επαγγελματιες.. μιλαω για την αννυ κ βερονικα...πιανει τοπο το 20€..
18 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βερονικα δεν εχω παρει ακομα..έπεται φιλε Χμμμ;mounakia
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6