Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Call-Girls 16144
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφιερωμένη κριτική στην εξαίρετη Άντζη που με "έκανε" να γράψω μετά από 6 χρόνια! Και στο νέο μου φίλο Jim, στον οποίο διακρίνω πολλά κοινά στον τρόπο "ανάγνωσης" και συμπεριφοράς μας.
Η Ελεονόρα ήταν ένα στοίχημα με τον εαυτό μου, που ενεργοποίησα μετά από περίπου ένα χρόνο και με προσδοκώμενη απόδοση 50-50.
Μετά από μια ολιγόλεπτη ευχάριστη συζήτηση με την Άντζη για το κλείσιμο της συνάντησης, η γνώμη της μου ενίσχυσε τους ενδοιασμούς μου αλλά νίκησε η εμπιστοσύνη μου στα δυνατά μου στοιχεία, που συνήθως μου αποφέρουν το κάτι παραπάνω στις επαφές μου σε αυτό τον χώρο.
Να τονίσω ότι με την κριτική μου αυτή, ουδείς θα γίνει σοφότερος, πλην όμως, θεώρησα αναγκαίο να την καταθέσω.
Μπήκε στο δωμάτιο ένα κορμί ωραίο γενικά αν και το περίμενα λεπτότερο και ένα πρόσωπο πλατύ με έντονα ζυγωματικά που επίσης το περίμενα με λεπτότερα χαρακτηριστικά. Δεν μπήκε όμως αύρα, ψυχή και φρεσκάδα. Τα πρώτα αμήχανα λεπτά έγειραν την πλάστιγγα προς το αρνητικό 50%. Μόλις βγήκε από το ντους επιστράτευσα όλα μου τα όπλα για να κερδίσω το στοίχημα, αλλά δυστυχώς είχα να κάνω με ένα σώμα που η ψυχή του βρισκόταν, στην καλύτερη περίπτωση, στο αμάξι του οδηγού. Δεν υπήρχε συμμετοχή... Ο άχαρος ρόλος της ήταν ακόμη πιο άχαρος κι από ηθοποιού που τον αναγκάζουν να παίξει ένα ρόλο που δεν μπορεί. Θα δανειστώ την ατάκα του Jim που με εκφράζει απόλυτα... "Όταν δώσω το αντίτιμο ξεχνώ ότι έχω πληρώσει για τις υπηρεσίες και προσπαθώ να λειτουργήσω όπως με κάποια που θα καταλήγαμε να κάνουμε σεξ μετά από πρόσφατη γνωριμία".
Το πάλεψα όσο δεν έπαιρνε αλλά μάταια. Εκείνη δεν ήταν στο δωμάτιο, μόνο το κορμί της.
Ήρθε όμως μετά! Ναι, μετά που ολοκλήρωσα εντελώς διεκπεραιωτικά, εμφανίστηκε δίπλα μου και πιάσαμε κουβεντούλα για το καλοκαιράκι και τα νησιά που της αρέσουν και που της αρέσει η Ελλάδα και θέλει να μείνει στη χώρα μας.
Να μην κουράσω άλλο τους αναγνώστες και να δώσω το ταπεινό μου συμπέρασμα. Δεν κάνει για τη δουλειά που επέλεξε ή της επέλεξαν να κάνει. Είναι μια απλά όμορφη κοπέλα που πολλοί θα ήθελαν να προσεγγίσουν αλλά δεν έχει αυτή την καλώς εννοούμενη πουτανιά που θα "μεθύσει" αρσενικά. Το στοίχημα το έχασα και ναι, δεν είναι και λίγα τα 120... Αν αναλογιστώ όμως πόσα 20άρικα, 50άρικα και 80άρια εξαργύρωσα με πολλαπλάσια απόδοση υπηρεσιών στην διαδρομή μου, τότε το χαμένο στοίχημα της Ελεονόρας καταγράφεται ως ένα τσαφ για την εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.607
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2018
mysterious χαίρομαι πολύ που ξανά έγραψες κριτική!
Να το συνεχίσεις γιατί γράφεις πολύ ωραία...!

Η Αντζυ , η Νικολ και ο Άγγελος είναι πραγματι πολύ καλοί!

Λυπάμαι που το ραντεβού πήγε όπως το «περιμένανε»... Λύπη
«η ψυχή της βρισκόταν στο αμάξι του οδηγού» Χμμμ; Money Mouth Χμμμ;

Πάμε στα επόμενα...! Καπέλο
11 Απριλίου, 2018
Καλώς μας ήλθατε και πάλι, Κύριε. Καπέλο
15 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα σέβη μου στον σεβάσμιο συνγέροντα!Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3