Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 377703
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο studio με στόχο την Ester, η οποία σύμφωνα με τα λεγόμενά της δεν έχει συμπληρώσει ούτε εβδομάδα στο Ελλαδιστάν. Πρόκειται περί τρομερού εργαλείου. Φοβερό σώμα και πολύ όμορφο πρόσωπο. Περίπτωση γκόμενας που και μόνο που τη βλέπεις ανεβαίνει το ηθικό. Αρκετά συνεσταλμένη στο σαλόνι, γεγονός που με έβαλε σε σκέψεις..αλλά τέτοιο μωρό λέω χαλάλι...Πληρωμή με συνοπτικές διαδικασίες και πέρασμα σε ωραίο, περιποιημένο δωμάτιο.

Είσοδος του μωρού στο δωμάτιο μετά από κάμποση αναμονή. Αρκετά ντροπαλή μέχρι να πούμε 2-3 κουβέντες στα αγγλικά. Στη συνέχεια λύθηκε αρκετά και ήταν μέσα στο χαμόγελο. Έναρξη του αγώνα με περιποίηση της κορμάρας της. Συγκρατημένη αρκετά μέχρι να γίνει η επίθεση στην μικρή περιοχή. Με το που άρχισα το σπατουλάρισμα φάνηκε να γουστάρει τρελά και αφέθηκε πλήρως. Έρωτας Μούσκεμα ο κορίτσαρος. Με τόσο γλείψιμο που της έριξα η γλώσσα μου παίζει να έκανε μπράτσα. Το καταευχαριστήθηκα. Πέρασμα σε 69 όπου το μωρό δεν μπορούσε να συγκεντρωθεί στο πνευστό από το ρεκτιφιέ που της έκανα και σταματούσε και αναστέναζεΓλώσσα Ακολούθησε πληθώρα στάσεων για κανα εικοσάλεπτο καθώς δεν τελείωνα με τπτ. Βασικά δεν ήθελα να τελειώσει γιατί παίζει να είναι το επικότερο πήδημα που έχω ρίξει μέχρι στιγμής σε studio. Tο κορίτσι εξαιρετικά υπομονετικό, δεν δυσανασχέτησε στιγμή ούτε έκανε νύξη για το χρόνο. Ναι! Δίνει και φιλιά , αλλά αρκετά συγκρατημένα. Λήξη αγώνα με εμένα να έχω γίνει λούτσα στον ιδρώτα. Προσκύνημα

Συμπερασματικά, έχουμε να κάνουμε με ένα πολύ όμορφο κορίτσι, που είναι εξίσου δυνατό και μέσα. Δεν ξέρω αν έτυχε, πάντως είχαμε πολύ καλή χημεία και όπως προείπα ήταν ίσως και η καλύτερη συνεύρεση που είχα ποτέ σε studio. Η κοπέλα υπομονετική, φιλική,με νορμάλ αντιδράσεις, χωρίς θεατρινισμούς και αχ βαχ λες και τη σφάζουν. Γενικά η συνάντηση ξεπέρασε κάθε προσδοκία που είχα και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Λογικά θα υπάρξει επαναληπτικός αν και δύσκολα βλέπω να ξεπερνάει την επιτυχία του πρώτου. Υγιαίνετε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ester
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), k.anastasiou, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού