Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 137 10
Sex Studio 124448
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(4:00 - 4:20 πμ)

Αγαπητη Νανσυ,

οπως μου ζητησες(!!!!!) εντεχνως γραφω αυτο το review για σενα.

Λοιπον, αφου ειχα κανει την καθιερωμενη βολτα απο τα ιδρυματα της Βριλλησου και επελεξα αρχικα μια αλλη κοπελα(!) η δευτερη επιλογη μου ησουν εσυ. Η ευγενεστατη τσα με εβαλε σε ενα μικρο δωματιακι και σε περιμενα. Ζητησα το προγραμμα των 60€. Μπαινεις μεσα και βλεπω εσενα, μια ενυπωσιακη ομορφη κοπελα με κορμι καλο και πολυ καλο στηθος. Το προσωπο σου απο babyface πολυ ευκολα μετατρεπεται σε μια προστυχη φατσουλα για πολλα χυσηματα. Στο δια ταυτα τωρα. Μπαινεις μεσα και ενω το μαγαζι ηταν αδειο η πρωτη σου κινηση ηταν να βαλεις το προφυλακτικο. Καλο το PR σου δεν λεω αλλα μονο για τον φουτσο μου. Εμενα δεν μου αρεσε αυτο και σκεψου οτι για να ερθει εκει ξανα ο φουτσος μου πρεπει να σου τον φερω εγω. ξεκινας με πιπα η οποια ηταν πολυ καλη. Το εχεις. Ατιμουλικο!!!! Σου ζητησα το 69 το οποιο πληρωσα και διαπιστωσα κρεμουλα. Μου ειπες οτι η τσα δεν σε ενημερωσε και πηγες κατευθειαν και πλυθηκες το οποιο και βρηκα πολυ υπερ σου. Μετα το 69 με ρωτας τι σταση να κανουμε και σου λεω οτι θες και πεφτεις κατευθειαν στα 4... Εμενα μου φανηκε οτι ηθελες να με ξεπεταξεις οπως τον προηγουμενο, που με περιφανεια μου δηλωσες στο δωματιο οτι τον ξεπεταξες σε 6 λεπτα... Τελος παντων συνεχιζουμε και με πολυ χαβαλε και πλακα που με εκανε να περασω σουπερ στη διαρκεια, ηρθε και η ωρα να τελειωσω. Αντεξες τις πολλες στασεις, ησουν υπομονετικη μαζι μου και σε ευχαριστω γι αυτο. Εκει που μου τα χαλασες στο τελος ηταν οταν μου ειπες "ξερεις τι θελω τωρα απο σενα ε?". Στην αρχη δεν καταλαβα απο την μετακαβλωτικη φαση που ημουν αλλα μετα καταλαβα οτι ηθελες καλο review στο site. Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με χαλασε αυτο που μου ειπες. Κατεστρεψες το υπεροχο οικοδομημα ηδονης που φτιαξαμε για 20 λεπτα στο δωματιο. Εδωσες την εντυπωση οτι τα εκανες ολα για ενα καλο review. Σου λεω λοιπον οτι κοριτσια σαν και σενα με την εμφανηση αυτη και τις επιδωσεις υπαρχουν. Αυτο που δεν υπαρχει ειναι η ψευδεστηση οτι δεν βιαζεσαι οτι εκεινο το 20 λεπτο εισαι με τον πελατη και δεν εχεις το μυαλο σου ουτε εξω ουτε στο τι review θα σου γραψει ο καθε πελατης στο bourdela.tv

Εξαλλου δεν χρειαζεσαι το review μου, εισαι πολυ πετυχημενη σ αυτο που κανεις και δικαιως κιολας.

Θελω τελος να σου πω οτι δεν ειμαι αυστηρος μαζι σου, απλα εκανα αυτο που μου ζητησες. Εγραψα οτι εγινε. Ελπιζω να φανηκα ανταξιος των προσδοκιων σου. Με εκτιμηση anoixtomyalos.

Παιδια δεν ξερω αν θα την ξανατιμησω, ισως αλλη μια φορα για να δω αν αλλαξε κατι στην αυρα της. ΑΥΤΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού