Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή συνάντηση πριν από λίγο με την Άντζελα...Μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον σαν παρουσία απ΄τις φωτογραφίες της και μίας και ήμουν ανάμεσα σε αυτήν και την Μιράντα η δεύτερη δεν ήταν διαθέσιμη και έτσι επέλεξα την Άντζελα....
Μισάωρο πρόγραμμα για "γνωριμία",το γραφείο όπως πάντα συνεπές και με δύο τρία μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού....
Έφτασα στο ξενοδοχείο και ανέβηκα στο δωμάτιο....Να σημειώσω πως λόγω ημέρας η κίνηση λιγοστή και αρκετές κοπέλες βρισκόταν στο εστιατόριο του ξενοδοχείου για γεύμα αλλά και κους κους μεταξύ τους....Χωρισμένες βέβαια ανα γραφείο....!

Μόλις έφτασα στον όροφο του δωματίου της απ'έξω είχε αφήσει το δίσκο με το φαγητό της οπότε η Άντζελα προτίμησε να γευματίσει μόνη της στο δωμάτιο της....
Χτύπησα και με υποδέχτηκε με ένα σεξυ σετάκι νυχτός....Κοντό σορτσάκι αρκετά,και ένα κοντό σχετικά μπλουζάκι σατέν...Φάνηκε πως ήταν χαλαρή λόγω της ημέρας και προτίμησε να μείνει με το σέξυ σετ παρά να φορέσει φορέματα και εσώρουχα...Δεν ήταν άσχημο σαν εικόνα ίσα ίσα που σε φτιάχνει αλλά θα προτιμούσα για να είμαι ειλικρινής εσώρουχα....

Πρόσωπο όμορφο με ωραία μάτια και χρώμα μαλλιών όπως στις φώτο της.Να σημειώσω πως οι φωτογραφίες της έχουν ελάχιστη επεξεργασία και ότι βλέπετε θα δείτε κι από κοντά σχεδόν.
Χαμογελαστή κοπέλα με άνεση στο να μιλάει αγγλικά,τα γνωρίζει καλά.Είναι ευγενική και σπάει κάπος ο πάγος,βέβαια συγχρόνως είναι και μαζεμένη,δεν έχει τον αέρα που έχουν κάποιες άλλες του χώρου άλλωστε απ'ότι μου είπε κάνει πρώτη φορά τουρ,τουλάχιστον στη χώρα μας...
Ήμουν έτοιμος φρεσκαρισμένος και μόλις έβγαλα τα ρούχα μου την πλησίασα για να φιληθούμε....Φιλάει καλά αλλά με λίγο "ανασφάλεια" στην αρχή...Πρώτα το φιλί ήταν με "εξωτερικό φάλτσο" και στην πορεία μετατράπηκε σε ένα κανονικού είδους γλωσσόφιλο.
Της ανασήκωσα το μπλουζάκι και με βοήθησε στο να τα αφαιρέσει όλα μόνη της....Ξεκίνησα να την φιλάω στο λαιμό και το υπόλοιπο σώμα ενώ κατέβηκα πιο κάτω για περιποίηση στο γατάκι της....Έδειχνε πως της αρέσει και εκεί κάπου ανέβασε στροφές...Σηκώθηκε και με πλησίασε χαμηλά για να ανταποδώσει της σχετική περιποίηση.....Στοματικό κάνει καλό αλλά με χρήση χεριού...Βέβαια κάνει εξαιρετικό ρούφηγμα στα μπαλάκια....!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Δύο στάσεις σήμαναν την γνωριμία μας....
Πρώτα με την Άντζελα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς και τέλος με ιεραποστολικό όπου κοιταζόμασταν πρόσωπο με πρόσωπο ανταλλάξαμε γλωσσόφιλο και την ψέκασα....!

Κάθισα δίπλα της και μιλήσαμε για διάφορα θέματα σχέσεων....Είναι αρκετά ομιλιτική και φυσικά λόγω αγγλικών μπορείς να αναπτύξεις μία συζήτηση μαζί της....
Συμπερασματικά ήταν καλή η συνεύρεση,βέβαια είναι ακόμη μαζεμένη και απουσιάζει αυτό το "προνοσταριλίκι" και η εμπειρία που κάποιες άλλες διαθέτουν...Επίσης αν κάποιος ψάχνει δυνατές και άγριες καταστάσεις με αυτά που προανέφερα φυσικά δεν προτείνεται....Είναι για πιο light καταστάσεις.
Αν θα την συναντούσα ξανά θα απαντούσα ίσως καθώς δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν μου έκανε αυτό που λέμε το "κλικ" για σύντομη επανάληψη....

Αυτά για την Άντζελα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2018
Greeting from the UK, this site helped me book this beautiful lady, would highly recommend.
16 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

BRAVO
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2