Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 169673
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

...πολλές φορές ενω ξέρω ότι οι συνέπειες θα έιναι άσχημες , νιωθω ότι το μυαλό μου όταν στερέψει απο νοητική ισχύ , αν πχ έχει καταναλωθεί όλη σε κάποια πνευματική δραστηριότητα, τότε άγεται και φέρεται απο υπόγειες ενστικτώδεις ενορμήσεις που σέρνουν το κρέας μου σε διαφορα σκιερά μέρη ανευρεσης ηδονής...
...κάθησα λίγο σε μια καφετέρια και προσπαθόυσα να λύσω κάποια φιλοσοφικά θέματα που απασχολούν μονίμως τον διαταραγμένο φλοιό μου , μέχρι που ενιωσα ένα μια οργη και μια ένταση που έπρεπε κάπου να εκτονωθεί ...μετατοπίστηκα στον καναπε του εν λόγω στριποθεάτρου ...και πήρα ένα πρώτο χορό την Αντρεα , πολύ σικάτη γκομενα ...μου έκανε έναν απαλό αισθησιακό χορό εμπνεοντάς μου έναν ρομαντικο φαντασιακό ηδονισμό ...ήθελα όμως κάτι πιο σαρκικό , και έτσι όρμησα σε ένα ξανθο υπερκαμπυλώδες τεμαχιο (το οποιο απο την προκαταρκτική συζήτηση μου φάνηκε κάπως χαζούλικο το καημένο) θωπευα και ρουφούσα τους μεγάλους μαστούς του ενω το πέος μου είχε διαταθεί τοσο πολυ που εξείχε του σκληρού τζίν μου ...ήθελα οπωσδηποτε κάπου να εκσπερματίσω και στο καπάκι μου έρχεται μια μιλφ ρωσίδα με 3άρι στήθος , την πήρα αμέσως για χορό θωπευα τους μαστούς της και την έβαλα επι του πέους μου να τρίβει την πύελό της επι της δικής μου μέχρι να φτασω σε οργασμό και να πετάξω απο τις σπερμοκύστεις μου το υγρό συμπαρασύροντας κάποια εγκεφαλικά συνουσιοπιοειδή ...ξαλαφρωσα και αποχώρησα ...
χορος 6
εισοδος 10 ( ίσως 11 λόγω εορτών δεν θυμάμαι)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2018
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Jim25jim, Rokko28 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού