Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από μεγάλη βόλτα και βοήθεια μελών του μπου για αποφυγή φολας Καπέλο, ο δρόμος με έβγαλε στο εν λόγω σπίτι. Πολύ καλό σπιτάκι άνω του μέσου όρου και με μια τσα2 ευγενική. Μου παρουσίασε 2 σιτεμενα μιλφ και εγώ διάλεξα την ΤατιMoney Mouth.
Εμφανισιακά πρόκειται για μία θεία προς τα 50 με βυζάρες, περιττά κιλά Money Mouth, κυτταρίτιδα Money Mouth διαφορά σημάδια στην κοιλιά Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Όπως καταλαβαίνετε μπήκα καθαρά λόγω βυζιων Ναι! που είναι σίγουρα τεσσαρια Ναι!.
Στο δωμάτιο έρχεται μετά από 5 λεπτά αφού της το είπα για να ετοιμαστω.
Μπαίνει μέσα χωρίς πολλά πολλά και βγάζει τα ρούχα της. Εγώ πηγαίνω πίσω της και της πιάνω τα βυζιά και αυτή μου τριβεται.
Η όλη φάση γινόταν μηχανικά τόσο από εμένα όσο και από αυτήν αφού φαινόταν δεν υπήρχε χημεία Λύπη. Σε κάποια φάση για να δημιουργήσω κλίμα της λέω τι βυζάρες είναι αυτές και χαμογελωντας μου είπε "ναι έχω" Money Mouth. Αυτό και μετά τίποτα.
Τεσπα, στη συνέχεια γύρισε και με φιλιά από το στήθος έφτασε μέχρι την πουτσα που ειμουν κατά καυλωμένος και άρχισε πιπα. Ήταν καλή όχι βαθιά αλλά καλή. Στην συνέχεια της λέω για 69 και πήγε να μου βάλει καποτα. Της λέω δε θέλω και είπε οκ.
Στο 69, το μουνί της ήταν καθαρό και η πιπα πολύ καλή που πήγαν να με τελειώσουν.
Στο λεπτό της λέω να βάλει καποτα για σεξ.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό που κράτησε λίγο γιατί θα τελειωνα και γιατί με είχε κλειδώσει για να μην μπαίνω ολόκληρος Θυμός. Την γυρνάω στα 4 αντί να της τον βάλω της το κοπαναω στα κολομερια μπας και ηρεμησω λιγάκι. Αρχίδια, η Θεία με εκανε τούρμπο με την πιπα και δεν θα άντεχα. Παρά την χημεία που δεν είχαμε ήταν δεκτικη στο να μείνει αντί να με ξεπεταξει. Τεσπα μπήκα κάποια στιγμή και με 10 σπρωξιες τελείωσα. Όμως ήμουν ακόμη καυλωμένος και συνεχιζα δίχως η άλλη να λέει κάτι.
Μετα απο λίγο σταμάτησα και αυτή με συνοπτικες διαδικασιες έφυγε.
Με λίγα λόγια αν σας αρέσουν οι βυζαρουδες σιτεμενες θειες κοπιαστεΓερο-μύστης
Εγώ δύσκολα.
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσια και καλή ανάσταση Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού