Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 9 10
Ξενοδοχεία 29414
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προπασχαλινη,μεγαλοβδομαδιατικη (ο θεος να μας συγχωρεσει) επισκεψη εδω με μωρακι φοιτητριουλα,γνωριμια απο το φβ,που κανει τα πρωτα της βηματα και δεν ηθελε να εκτεθει στα συνηθη γαμωχοτελια. ΚουλΚουλ

το συγκεκριμενο χοτελ το εχω ξαναεπισκεφθει στο παρελθον με πολυ καλες εντυπωσεις.
αποτελει μια πολυ καλη επιλογη και σιγουρη λυση για ιδιαιτερες περιπτωσεις.
η προσβαση ειναι ευκολη και με τα ΜΜΜ αφου ειναι πολυ κοντα σε σταθμο ΗΣΑΠ και σε κεντρικη λεωφορο. το παρκιν στη περιοχη λιγο δυσκολο αλλα εχει και δικο του παρκιν το οποιο ομως δεν χρησιμοποιησα.
για διακριτικοτητα δε γινεται κουβεντα,αφου δουλευει κυριως σαν κανονικο ξενοδοχειο και λιγοτερο σαν γαμιστρωνας κι ετσι δεν υπαρχει προβλημα. Χαμόγελο

ωραιος ο χωρος υποδοχης στο ισογειο και εξυπηρετικος ο τυπος μας εδωσε αμεσως χωρις πολλα πολλα την καρτουλα κι ανεβηκαμε επανω.
συνηθως για ημιδιαμονη δινουν τα δωματια στον 6ο και 7ο οροφο που ειναι οι σουιτες. τουλαχιστον οσες φορες εχω παει,εκει μου εδωσαν εμενα.

μεγαλα κι ανετα δωματια με ολες τις ανεσεις.

μεγαλο κρεββατι με ολα τα σχετικα στρωμενο,τηλεοραση (τσοντες δεν επαιζε),κλιματισμο,καθρεπτη στις διαστασεις του κρεββατιου απεναντι,γραφειο,ντουλαπα για τα ρουχα και με χρηματοκιβωτιο μεσα και στρωμενο ολο το δωματιο με μοκετα. μεχρι και mini bar υπηρχε.

στο μπανιο η καθαριοτητα σε μεγιστο βαθμο με ολα τα απαραιτητα ειδη ατομικης υγιεινης σε ατομικες συσκευασιες. μεγαλο υδρομασαζ το οποιο δε χρησιμοποιησαμε,πιστολακι για τα μαλλια της κοπελλας κλπ ολα οκ.

η εξυπηρετηση στα ποτακια που παραγγειλαμε αν και αργησε λιγακι ηταν αψογη.

με λιγα λογια απολαυσαμε την ημιδιαμονη μας χωρις να υπαρχει και αγχος για την ωρα,αφου αν και μειναμε αρκετες ωρες δε δεχθηκαμε τηλεφωνημα για υπενθυμιση υπερβασης της διαμονης μας.
η τιμη στα 30€ ηταν καλη πιστευω για οτι προσφερεται και σιγουρα θα το ξαναεπισκεφτω.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.945
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού