Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο και συγκεκριμενα για την κορασιδα Τανια για την οποια ειχα ακουσει καλα λογια.
Η ιδια μου ειπε οτι εχει δουλεψει και πριν 2 χρονια στο Ιας 10 πανω.
Η Τανια ειναι μια μετριου αναστηματος ρωσσιδουλα με μαυρο μαλλι κοτσο με αφελιες.
Εχει ομορφα γαλαζοπρασινα ματια και καλο κορμι. Η ηλικια της γυρω στα 27χ.
Στα αρνητικα η υφη του δερματος της η οποια ηταν τραχια και δε μου αρεσε πολυ κατα την αφη.
Θα πρεπει να βαλει στα ποδια της με καμμια ενυδατικη να μαλακωσουν και να γινουν πιο απαλα.
Εισοδος της Τανιας στο δωματιο οπου με βρηκε κατακαυλωμενο, προκαταρκτικα δεν κανει οποτε μου περασε
την καποτα στον πουτσο, δεχτηκε δαχτυλιασμα και ετσι εβαλα το κωλοδαχτυλο μεσα στην μουνα της και το επαιζα.
Το μουνι της πολυδουλεμενο και με αρκετη κρεμα, την ρωτησα αμα κανει και 69 και μου ειπε ναι αν και στο σαλονι δεν αναφερεται.
Εκανε κινηση να παρει κωλοχαρτο να βγαλει την κρεμα απο το μουνι αλλα της ειπα αστο δεν πειραζει αλλη φορα.
Αρχισε μια πιπα μετρια χωρις να μου τον παιζει με το χερι της, δεν ηταν κατι ιδιατερο.
Την ανεβασα απο πανω οπου τον καβαλησε χωρις φοβο και αρχισε να κοπανιεται καλα, σε λιγο ο ρυθμος της
ειχε πεσει με ειχε πλησιασει με το προσωπο της και ανταλλαξαμε μερικα ρομαντικα γλωσσοφιλα.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου με πηρε με το ενα χερι αγκλαια απο το λαιμο και με το αλλο μου χουφτωνε το
κωλομερι μου. Ακολουθησε αργο σεξ με βαθια μπασιματα στο μουνι της και με μερικα συντομα γλωσσοφιλα ακομα,
με την Τανια να βογγαει ολο και πιο δυνατα και στο τελος να γινεται πολυ υγρη απο κατω λεγοντας μου οτι χυνει
ενω καποιοι σπασμοι στο κορμι της εγιναν αισθητοι. Εμενα μου φανηκε οτι εχυσε, αν οντως εγινε ετσι χαιρομαι που την ικανοποιησα.
Σε λιγακι εχυσα και εγω μεσα στη μουνα της και μειναμε για λιγο
αγκαλιασμενοι σε αυτη τη σταση.

Συμπερασματικα η Τανια ειναι ομορφο μιλφακι που συμμετεχει και κοιταει να περασει και η ιδια καλα με τον πελατη
δεν βιαζεται και δεν κλεβει.Σιγουρα σε gfe ρυθμο θα σας ικανοποιησει.
Η αισθηση στο μουνι της με την κρεμα ηταν προς το χαλαρη αλλα οχι σε σημειο να μην καταλαβαινεις οτι γαμας.
Μαζι της ηταν σε ντουετο και μια μαυρουλα δε θυμαμαι ονομα (νομιζω Βικυ) οπου κανουν και παρτουζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.470
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού