Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεγάλη Πέμπτη χθες και είπα να ροβολήσω κατά τον οίκο Κων. 132 για λίγο πορνοσταριλίκι. Πλήρωσα το πορνοπαράβολο του ελεύθερου στοματικού (€ 80) και πλύθηκα με το αντισηπτικό που μου έδωσε η Μαντόνα καλά-καλά και κάτω από το κεφάλι (για όσους δεν έχουμε κάνει περιτομή). Η καβλάρα μπήκε με μανία, πλακώσαμε γλωσσόφιλα και δάγκωμα ρώγας (εκείνη δηλαδή μου τις δάγκωνε), πριν στηθώ για ακάποτη τσιμπουκοδρομία που κατέληξε σε ένα απολαυστικό, μανιασμένο γλυφοκώλι όπως ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ξανακάνει ΠΟΤΕ! Με έκανε τούρμπο (με το ζόρι κρατιόμουν να μη χύσω), οπότε και της παρήγγειλα καπότα για κάρφωμα ιεραποστολικό, το οποίο λόγω της τεράστιας κάβλας μου ήταν σύντομο. Μέχρι και το κορίτσι ανησύχησε ότι δε το ευχαριστήθηκα...Το τεράστιο χαμόγελό μου την έπεισε για το αντίθετο, καθώς ψελλίζοντας τη διαβεβαίωνα "ότι εγώ τελείωσα, οπότε κατά 50% (τι 50, 100% δηλαδή) είχε πετύχει το session. Μου είπε ότι μάλλον θα βγάλει το Πάσχα στο ίδρυμα (εκτός καμιάς απροδόκητης -για την ηλικία της φαντάζομαι- περιόδου). Καλά γαμήσια και καλή Ανάσταση στα καβλιά μας μύστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.028
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pizzalover, ynns2556, dinos34 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού