Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175061
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Είμαι 39 ετών vers kai είχα ακούσει για αυτό το Cinema και ήθελα να ζήσω μια τέτοια εμπειρία. Μπαίνοντας μέσα έκατσα για λίγο στο ισόγειο. Λίγος ο κόσμος και εκτός από ένα βρόμικο cross που πίπωνε έναν τύπο πίσω μου δεν υπήρχε τίποτα το ενδιαφέρων και έτσι αποφάσισα να επισκεφτώ τον εξώστη. Ανεβαίνοντας βλέπω κάνα δυο ηλικιωμένους διάσπαρτους και εκεί κατάλαβα την έννοια του ζόμπι. Κάθομαι στα καθίσματα μόνος και αφού έδιωξα 2 ζόμπι λίγο μετά ήρθε ένας 40ρης και κάθισε δίπλα μου. Τον έβγαλε έξω και άρχισα να του τον χαϊδεύω. Ήταν μέτριος πούτσος αλλα ήταν πολύ καθαρός και με μεγάλα φουσκωμένα αρχίδια και αυτό με καύλωσε. Άφου του φόρεσα προφυλακτικό γονάτισα και άρχισα να του περιποιούμαι καλά τον πούτσο και τα υπέροχα αρχίδια μέχρι που μου ένοιωσα τα χύσια του να ζεσταίνουν τη καπότα. Με ευχαρίστησε και έφυγε ενώ κοιτώντας πίσω μου βλέπω να έχουν μαζευτεί 4 και να τον παίζουν, ανάμεσά τους ένας ηλικιωμένος κύριος γύρω στα 73 με μια καυλωμένη ζουμερή χοντρόπουτσα, καύλωσα τόσο που του έκανα νόημα και ήρθε να κάτσει δίπλα μου και βγάζοντας μια καπότα του τι φοράω και αρχίζω να του αρμέγω τον πούτσο μπροστά στους άλλους μέχρι που του έγινε πέτρα του παππού. Ειχα καυλώσει να πιπώνο τον παππού και να βλέπω τύπους να παίρνουν μάτι και να την παίζουν έτσι άρχισα να τα δίνω όλα και τον αρχίζω στη γρήγορη πίπα μέχρι που σε κάποια φάση τον νιώθω να χύνει. Φέυγοντας ο παππούς έρχεται ένας τύπος δίπλα μου και σχεδόν με τη βία μου χώνει τον πούτσο του στο στόμα, ευτυχώς είχε φροντίσει να φορέσει καπότα πρίν και έτσι μόλις άρχισε να μου πιέζει τον πούτσο του στο λαρύγγι μου και να μου λέει "Μπούκωσε και αυτό μωρή" καύλωσα και άρχισα να του κάνω το πιο βαθύ λαρύγγομα. Ήθελα να με γαμήσει αλλα δεν ήθελα εκεί έτσι αρχισα να κανω αυτό που ξέρω καλά και μετά απο ένα 5λεπτο καλής πίπας γλούκ έχυσε και ο τύπος και γώ παρέα. Μοναδική εμπειρία. Θα ξαναπάω!Ναι!ΈρωταςΓερο-μύστης

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2018
Manosbtm
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kariolitsa, kaylotamaria, efi80 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2018
Τα ζόμπι βρίσκουν πάντα μέρη και τρόπους να επιβιώσουν. Το like το έδωσα για το κάλτ της υπόθεσης.
09 Απριλίου, 2018
να κανεις εισαγωγη καποτας!εσενα δεν σου φταει μια νταλικα με τοσους βρωμιαρηδες ....αχαχ
K
kendavros
11 Μαΐου, 2018
Αβέρωφ με καπότα Κουλ
04 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποσο πρεπει να ελιωσες οταν σου πε "Μπούκωσε και αυτό μωρή", σε καταλαβαινω απολυτα
07 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αχ ο ανθρωπος μου! που να καταλαβουν
P
playthrough
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5