Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Αλισια ειναι μια κοντοπουτανη πιπινα 20 ετων απο την Ρουμανια. Εχει ενα ομορφο στρογγυλο σεξι πονηρο προσωπακι
και ομορφο τσουπωτο κορμι με ωραια καπουλια.Τα μαλλια της ειναι μαυρα ισια μακρια.
Εισοδος της Αλισιας στο δωματιο οπου το βλεμμα της καρφωθηκε πανω στον πουτσο μου λεγοντας μου οτι τον εχω μεγαλο
και οτι θα πρεπει να προσεχω μαζι της.Κακα αρχισαμε λεω, υπομονη.Σουτιεν δεν εβγαζε γιατι δεν δεχεται πιασιματα στο στηθος
ουτε φιλακια οποτε δεν κανει τον κοπο να το βγαλει. Χωρις να εχει βγαλει ουτε το κατω εσωρουχο εκατσε γονατιστη και
μου πηρε μια πιπα σκουφωτη εντελως επιφανειακη με αρκετο χερι.Δεν εδειχνε να βιαζεται στην πιπα αλλα τι να το κανω που
που δεν ενιωθα τιποτα. Σταση 69 δεν κανει.
Της ζητησα να στηθει στα τεσσερα οπως και εκανε αφου πρωτα εβαλε μπολικη κρεμα στο μουνι.
Της το εβαλα ολο μεσα βαθια και αρχισα τα μεσα εξω με την κορασιδα να δειχνει εμφανως οτι ποναει και να ψιλοκλεβει πηγαινοντας
μπροστα. Γυρισε σε κανονικη σταση οπου φανηκε να ενοχλειται οταν ξαπλωσα επανω της και εβαλε τα χερια της αναμεσα στα στηθη μας.
Φιλι στο μαγουλο οταν πηγα να της δωσω πεταχτηκε σα να τη χτυπησε το ρευμα και μου ειπε οτι δεν δεχεται πουθενα φιλια.
Τεσπα ουτε και εγω ξερω πως αλλα καταφερα και εχυσα με το χειροτερο να ερχεται στο τελος αφου η κοπελα μολις καταλαβε
οτι εχυνα γλιστρησε σα χελι απο κατω μου για να μη χυσω μεσα στο μουνι της. Αφου βεβαιωθηκε οτι δεν ειχε σπασει η καποτα
ντυθηκε και εφυγε.

Φολα δεν εχω να πω τιποτα αλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού