Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα ακόμα Σαββατόβραδο και όντας ακόμα νεούδι στον χώρο είπα να εμπειστευτώ το ίδιο γραφείο μιας και έμεινα πολύ ικανοποιημενος στην επικοινωνία και την εξυπηρέτηση από προηγούμενη επιλογή μου. Ήθελα όμως κάτι πιο χαλαρό, κάτι απόλυτα gfe και η τηλεφωνήτρια πολύ πρόθυμα με βοήθησε και μου πρότεινε αμέσως τα ζουζουνιάρικα μωρά που έχουν στο γραφείο. Στο όνομα "Vicky" ήρθαν στο μυάλο μου τα μακρυά πόδια της και οι κόκκινες γόβες που φοράει στις φωτο του site του agn, οπότε έδωσα το ok. (Στο σημείο αυτό να αναφέρω πως ενημερώθηκα για μία αλλαγή στο look της κοπέλας μιας και έχει κόψει τα μαλλιά της σε καρέ). Αναμονή λοιπόν και η Vicky έκανε την αφιξη της αισθητή από τον διάδρομο καθώς άκουγα τον σταθερό ήχο από τα τακούνια της και αμέσως η ανυπομονισία χτύπησε κόκκινο. Ανοίγω την πόρτα με χαμηλωμένο το βλέμμα μου αρχίζοντας το σκανάρισμα από κάτω προς τα πάνω. Κοκκινες γόβες δεν υπηρχαν, αλλα αντ'αυτου μαύρα μποτάκια μέχρι τον αστράγαλο με μεγάλο αλλά καλαίσθητο και sexy τακούνι, μαυρο ελαστικό και στενό παντεόνι(κάτι μεταξυ κολάν και υφάσματος) μαύρο τοπάκι και μαύρο μεσάτο σακάκι. Ήταν ένας ωραίος συνδιασμός casual και αμπιγιέ ντυσίματος. Και φτάνω στο πρόσωπο οπου αντικρίζω ένα διάπλατο χαμόγελο και δύο υπέρλαμπρα ματάκια. Τα μαλλιά της όντως είναι σε κόμμωση καρέ αλλα όχι το κλασσικο αυστηρο γαλλικο καρέ, αλλα μπούκλα μιας και έτσι είναι το φυσικό της όπως μου είπε. Της ταιριάζει πολυ στην ηλικία και στα χαρακτηριστικά του προσωπου της. Μπαίνει μέσα και φιλιόμαστε σταυρωτά και με ζεστή χειραψία. Η Vicky είναι αρκετά ψηλή μιας και με τα τακούνια μού έριχνε μισό κεφάλι στο ύψος. Μετά από ολιγόλεπτο social με πολύ καλά ελληνικά και πάντα με ζεστό χαμόγελο μπήκε για μπάνιο. Καθως έβγαζε το στενό παντελόνι έκανε ένα υπέροχο τούρλωμα στο πανέμορφο κωλαράκι της κατι το οποίο ήταν αρκετά διεγερτικό. Μπαίνει στο μπάνιο φορώντας μόνο τα εσώρουχά της και η θέα του κορμιού της πάρα πολύ ωραία. Αδύνατη αλλά όχι skinny με μακρύ καλοσχηματισμένο πόδι και μέση δαχτυλίδι. Οι φωτο είναι ακριβέστατες. Βγαίνει από το μπάνιο μετά από λίγο φορόντας την πετσέτα και έρχεται και ξαπλώνει πάνω μου. Φτάνει κοντά στο προσωπό μου και την φρενάρω για να κοιτάξω από κοντά τα μάτια της. Όμαρφα, λαμπερά, παιχνιδιάρικα!!! Με κέρδισαν όσο τίποτα αλλο πάνω της. Αμέσως την φίλησα με πάθος κάτι το οποίο έκανε και η ίδια ενώ παράλληλα με χάιδευε στο στήθος και κατεβαίνοντας με φιλούσε απαλά στο λαιμό στους ώμους και έσφασε στο στήθος μου και μου έγλυψε πολύ ερωτικά και απαλά τις ρώγες. Εγώ τις χάιδευα τα μαλλιά με το ένα χέρι και το άλλο την πλάτη της. Κάποια στιγμή με κοίταξε και χαμογέλασε... μάλλον κατάλαβε πόσο με καύλωνε να μου γλυφει τις ρώγες και κατέβηκε αργά προς τα κάτω. Ανοίγει την πετσέτα και περνάει απαλά την γλώσσα της από τον πούτσο μου που είχε ήδη καυλώσει και φτάνει στις μπάλες μου και αρχίζει να τις φιλάει, να τις γλύφει, να τις ρουφάει... όλα αυτά με αργό, αισθησιακό και άκρως ερωτικό ρυθμό. Με ρώτησε εαν μου αρέσει το σάλιωμα και της είπα "φυσικά.... σε ποιον δεν αρέσει???" Και μου απαντάει "μην το λες" και αρχίζει ένα υπέροχο καραμέλωμα όλης της περιοχής των αρχιδιών μου, αλλά από πίπα τίποτα... Σκεφτόμουν "τι διάολο ρε πούστη μου??? Μόνο στις μπάλες θα μείνει???" Και φτάνει η στιγμή που με την γλώσσα της διασχίζει όλο το καβλί μου και φτάνει στο κεφάλι οπου αρχίζει να το φιλάει, να ακουμπάει την γλώσσα της απαλά και σιγά σιγά να τον παίρνει στο στόμα της. Χέρι δεν χρησιμοποεί και παίρνει σεβαστή ποσότητα του πέους στο στόμα της. Δεν την ζόρισα για ζόρικη πίπα γιατί αυτό το αργό και αισθησιακό με είχε χαλαρώσει και μου άρεσε. Κατι το οποίο με ξετρέλανε ήταν το γεγονος πως είχε οπτική επαφή με τα μάτια μου καθώς με έπαιρνε στο στόμα της. Μετά από κανα πεντάλεπτο απολαυστικής πίπας και γενικότερης περιοιησης της περιοχής για να κρατήσω αντοχές για τον αγώνα της είπα "σε θέλω" και με ένα πονηρό γελάκι έκανε άλλη μια κατεβασιά του πούτσου μου στο στόμα της και σηκώθηκε να μου φορέσει το προφυλακτικό. Εκέί ξαναείδα το όμορφο κορμί της. Μου το φοράει και τις λέω "έλα πάνω μου" Ήθελα όσο τίποτα άλλο να κοιτάζω το όμορφο προσωπο της και τα μάτια της. Πολύ προθυμα ανεβαινει και με παίρνει μέσα της αργά. Ενιώθα να την ανοίγω και αυτή η αίσθηση μου έφερε την επιθυμία να τελειώσω, αλλά ήταν πολύ νωρίς ακόμα και με τα χέρια μου στην μέση της τής σταματάω τον αργό ρυθμό της.
-Τι έγινε? Σε πόνεσα?
-Όχι ομορφιά μου, αλλά με έχεις καυλώσει και νιώθω οτι θα χύσω γρήγορα.
-Όχι ακόμα μου λέει...
Και παίρνει την κατασταση στα χέρια της, καθώς γέρνει προς το μερος μου και με φιλάει απαλά με την γλωσσα της. Αμέσως άρχισα να χαλαρώνω και η αίσθηση να χύσω εξαφανιστηκε. Πραγματικά η Vicky είναι τίμια επιλογή αφού θα μπορούσε να το εκμεταλλευτεί και να με κάνει να χύσω γρήγορα, αλλα αντιθέτως το πήρε πάνω της και και με χαλάρωσε. Καθησε για λίγο ακόμα πάνω μου και μετά την ξάπλωσα ανασκελα και πήγα από πάνω της. Άνοιξα τα μακρυά πόδια της, έτριψα τον πουτσοκέφαλό μου πάνω στο καλοσχηματισμενο και όμορφο μουνακι της και μπήκα μέσα της. Κάτσαμε αρκετη ώρα σε αυτη την στασή με δίαφορες παραλλαγές(εβλαλα τα πόδια της στους ώμους μου και ανέβασα ρυθμούς κατι το οποίο εδειξε πως της άρεσε) και για τέλος τι άλλο??? Την έστεισα στα 4 και με θέα το πανέμορφο κωλαράκι της άρχησα να την πάιρνω αυξομιώνοντας το τέμπο. Μετά από κανα μισάωρο και αφού η επιθιμία να τελειώσω ήταν πλέον εμφανης, την γύρισα παλι ανάσκελα μπήκα μέσα της για κανα πεντάλεπτο, τραβήχτηκα, εβγαλα το προφυλακτικό και έκανα γενναια κατάθεση στο σώμα της. Καθησε λίγο και πήγε στο μπανιο για ντουζάκι. Το ιδιο εκανα και εγω αμέσως μετά και ξαπλωσαμε στο κρεββάτι κουβεντιάζοντας μεχρι που χτύπησε το τηλέφωνο ειδοποιόντας την για την ώρα. Χρόνος για δεύτερο γύρο προφανώς και δεν υπήρχε αλλά δεν πειράζε... είχα περάρσει ένα απολαυστικό και άκρως ηδονικό 40λεπτο.
Συνοψίζοντας λοιπον, η vicky ενδεικνυται για gfe καταστάσεις με πολύ περιποίηση, χαμόγελο προθυμία και πολύ ερωτισμό.
Με έβαλε σε μεγάλο δίλλημα έαν θα δοκίκασω κάτι καινούριο την επόμενη φορά(όπως σκεφτόμουν) ή να την ξαναπροτιμήσω στα καπάκια και να ξανανιώσω την ηδονή της νιοτης και της περιποίησης της.
Υ.Γ Παλι για κάοιο λόγο δεν μπορώ να βάλω παρπανω βοθμολογία οπότε την γράφω εδώ αυτό που πραγμστικα αξίζει:
Εμφανιση προσωπο και σώμα: 9
Γενική συμπεριφορά: 10
Επικοινωνία: 9
Διάθεση στο sex: 9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, undergraund11, TariF4s και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2018
Μπράβο τύπε. Άψογη περιγραφή του γεγονότος.
Ήταν σαν να γαμησαμε και εμείς μαζί σου ....!!!
Ματάκι
06 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να' σαι καλά συμπολεμιστή! Ομολογώ πως σκέφτομαι το εμδεχόμενο μηπως κουράζει η τόση αναλυτική περιγραφή.
Πάντως για όση ώρα έγραφα την κριτική και σκεφτομουν όλα όσα διαδραματίστηκαν είχα γινει τέντα!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2