Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σκεπτόμενος οτι θα ήθελα να βάλω δύσκολα στον εαυτό μου και γνωρίζοντας οτι τις δυο προηγούμενες φορές είχα φάει άκυρο απο τη νεαρή κορασίδα λόγω καθόδου του κόκκινου στρατού, αποφάσισα ένα νωχελικό πρωινό Σαββάτο καθόδου στην πρωτεύουσα οτι δεν είναι κακό απο νωρίς το μεσημέρι να προσπαθήσω να ξαναεπικοινωνήσω με το γλυκό ξανθό κατάλευκο κορίτσι απο την χώρα των Τσαρων (έτσι διατείνεται, οπότε το πιστεύω αναντίρρητα).Σταθηκα τυχερός.Ναι έχει γλυκιά φωνή και ναι μου είπε να βραθουμε.Ημουν σε κατασταση αναμονης...ωραια βυζια, ωραιο πρόσωπο, μάτια γαλανά, ξανθιά, petit,και όλα αυτα 80€ λεει ο αστικός μύθος και εγω δεν θα τον χαλάσω...τον επιβεβαιώνω...ισως μόνο οτι τα στηθη της ειναι δεν είναι μεγάλα (δεν ειναι αυτα των φωτογραφιών γιατί εχει φανερά αδυνατισει) έχω να αντιτείνω...αλλά είναι αυτο που λέμε αγνά και φυσικά, κατάλευκα και παιδικα...και με puffy nipples...you know what i mean...ναι, ήταν η γκομενα μου για μία ωρα, αλλά ακόμα βλεπω τα μάτια της...ναι, δεν ηθελε να τελειώσω στο στομα της αλλά άντεξα να την αποζημιώσω με όλο το σπέρμα μου στα στηθη της....το κρατουσε ζεστό ώσπου να πάει στο μπάνιο και να το αποβάλλει απο πάνω της...θέλω τα 156 εκατοστα της ξανα να τα γευτώ...τα όμορφα πατουσάκια της να τα αποθεώσω...την πλάτη της να την δω να γέρνει και να θωπέυω και τις δύο τρυπουλές της με την γλώσσα μου με ορμή... και θέλω το μουνάκι της να το ζεστάνω με το καυλί μου...ξανα και ξανα...τα υπολοιπα ας τα αφησω ξανα να γινουν πραγματικότητα αφηνοντας κλειστά τα μάτια μου...σας ευχαριστω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, oplarxigos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2018
Λυρικός Ποιητής είσαι παιχταρά....Ναι!
Εύγε!!!
Προσκύνημα
P
PEODAS
05 Απριλίου, 2018
Για την ιστορία, η κοπέλα κατάγεται από την Ρωσία εδώ και ένα χρόνο...
Όλα τα προηγούμενα χρόνια της ζωής της ήταν από την Μολδαβία!
05 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντως σε εμένα και στις δύο πρόσφατες συναντήσεις μας, μου είπε οτι είναι από Μολδαβία Χμμμ;.
05 Απριλίου, 2018
ευχαριστούμε
Στόχος κλειδώθηκε. Θα τιμηθεί και θα ακολουθήσει και η δική μου κριτική.
06 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καυτό Μολδαβοκαυλάκι είναι το κορίτσι.... Τώρα γιατί "άλλαξε" εθνικότητα, Μαλακία είναι θέμα νταβά.
Αλλά αυτό είναι άνευ σημασίας. Το σημαντικό είναι να γαμάς καυλάΓλώσσαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Είναι αξιογαμεύσιμΟ πουτανί Κατσικογάμης καυλίτσα. Την έχω πάρει πολλές φορές. 1η φορά, προ 3,5 ετών που ήρθε Ελλάδα.
P
PEODAS
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5