Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163315
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξανά επίσκεψη σε βραδινή ζώνη και μετά από μία ώρα ψάχνοντας σε αλλα σπιτάκια είπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε αυτό που είχε ανοιχτή την πορτα με κόσμο να μπαίνει αλλά να μην μένει να βγαίνει κατευθείαν.. Εμφανιση της νεαρης ιερόδουλης πρέπει να ήταν κάτω των 25 γυφτοβουλγαρακι με κωλαρα και βυζαρες οι οποιες ξεγελάνε μέσα στο στυθοδεσμο γιατί μολις το βγάλει κρεμανε..όταν ρώτησα την κυρία που είναι στην υποδοχή από που κατάγεται που είπε Βραζιλία ενταξει γέλασα φυσικά... Λοιπόν έρχεται στο δωμάτιο ενώ έχω κάνει το ντουζακι λιγο σαν να βαριόταν λιγο σαν να μην της άρεσα (είμαι και νέος και εμφανίσιμος )..φιλιά και αγγιγματα στο πρόσωπο δεν δεχόταν μου είπε να ξαπλώσω ενώ το εργαλείο ήταν σε υπνικη κατάσταση.. Δεν γινόταν να καυλώσω έτσι της λεω να στηθει στα τέσσερα να βλέπω την κωλαρα της που ομολογουμενως αξίζει σε ότι κατέχει.. Καυλωσα σε επίπεδο 70% και λέω άντε ας συνεχίσω το ματσάκι σε τέτοια φάση.. Πίπα λίγα πράγματα παρόλο της τον εβαζα βαθυα δεν επερνε καλά ρουφήγματα, στήσιμο ξανά στα τέσσερα όπου έδωσα ένα γκαζι καλο με θεά τον καθρέπτη όπως πάντα.. Δευτερη στάση εγώ από επάνω όπου βλέποντας τα λίγο βαρετά μούτρα της ψιλοξενερωσα και επηδει άμα συνέχιζα πιο πολύ θα ειχαμε ήττα σταματαω και τον παίζω στα βυζιά της και τελειώνω ευτυχώς από μια μέτρια και αδιάφορη σε συνεύρεση.. Συμπέρασμα ότι άμα την πετυχαίνα ορεξάτη και ευδιάθετη θα την είχα σε πιο εκτίμηση τώρα απλά δεν θα την θυμάμαι και πάμε για επόμενες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.384
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMALILEOS, al pacino, nik1410 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού