Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34722
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Κωνσταντίνα μετά από υπενθύμιση της γλυκύτατης τηλεφωνήτριας ότι είναι από τις κοπέλες που έχω παραλείψει να την γνωρίσω. Κουλ

Οι συνεχείς επιτυχημένες συναντήσεις με κοπέλες του γραφείου βοήθησαν να αποβάλω όποια αμφισβήτηση ή αναστολή.

Σε 30' η Κωνσταντίνα χτύπησε την πόρτα περνώντας από την ρεσεψιόν χωρίς ενημέρωση (?) Χμμμ;

Βλέποντάς την κατάλαβα ότι εκτός από το όμορφο παρουσιαστικό της που δεν "δείχνει" είναι και καπάτσα.
Ωραίο κορίτσι με καλό κορμί που θέλει όμως λίγο προσοχή στα μπουτάκια και στους γοφούς της.

Μπήκε στο δωμάτιο, το κατέκτησε, μου πέταξε κάτι φιλιά και το στήθος έξω επιδεικνύοντας αυτό που κοιτούσα με επιμονή πάνω της. Ωραία και πετυχημένη δουλειά για την οποία είναι πολύ χαρούμενη και της δημιουργεί απ' ότι μου είπε επιπλέον αυτοπεποίθηση.
Ασχολήθηκα με την αυτοπεποίθηση αρκετά μιλώντας ταυτόχρονα για σεξουαλικά θέματα όπως π.χ. πόσο ωραία φαίνεται το πέος μου μέσα στην χαράδρα που σχηματίζουν τα στήθη της, αν μπορώ να τελειώσω εκεί, πόση ώρα αντέχει να κάνει πίπα, αν θα την πάρω από πίσω και σε τι στάση κ.λ.π.

Τέλος πάντων όλα όσα είπαμε και περιγράψαμε εκτελέστηκαν με επιτυχία με μπόλικη προστυχιά, φωνές, πνιξίματα, σκαμπίλια, μαλλιοτραβήγματα και αφού γαμήθηκε για τα καλά στα 4 από τον κώλο μου ζήτησε συγνώμη που δεν μπόρεσε να με κάνει να χύσω έτσι Μεγάλο χαμόγελο και μου τον έπνιξε στο στόμα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Ντούζάκι, τσιγαράκι, κρασάκι, πάρλα, πίπα και επιδόρπιο ξανά από πίσω γιατί το είχε βάλει σκοπό να με καταφέρει να τελειώσω μέσα στην κωλοτρυπίδα της.


Η Κωνσταντίνα είναι μία ώριμη κοπέλα με εμπειρίες και πολύ διάθεση για σεξ.
Την ξεπατώνεις, την πιέσεις και σε κοιτάει με εκείνο το βλέμμα ικανοποίησης που ζητάει κι άλλο ανεβάζοντας συνεχώς την ένταση.

Για πολύ σούβλισμα η Κωνσταντίνα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexykonstantina, chris1955, ΝΩΝΤΑΣ GREEN και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού