Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133466
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φωτογραφίες και οι κριτικές με έκαναν να τη προτιμήσω. Η Λιλα ενα καθημερινό πιπινι απο αυτά που βλεπεις στο δρόμο αλλα με πορνασταρικη συμπεριφορά. Κλείσιμο οκ εύκολο κτλ.
Μόλις την ειδα με το σορτσάκι που φορούσε καύλωσα κατευθείαν. Κοιτώντας με στα μάτια σαν πουτανακι με έγλειψε χωρίς καποτα και ρουφαγε τα μπαλάκια μου. Την πήρα πισωκολλητό με δυνατές πουτσιες και έχυσα σύντομα. Μπηκαμε μαζι για ντους και χαμουρευτηκαμε σα να τα έχουμε ενα πράμα. Αγγαλιτσες και φιλάκια και τέτοια.
Συνέχεια στο κρεβάτι οπου ξεκινήσαμε με 69 να της γλειφω με μανία εναλλάξ κωλο και μουνι και αυτη το καυλί μου. Μετα
αυτη στημενη στα τέσσερα και πηγα απο πισω της και αφού φόρεσα το λάστιχο άρχισα να τη γαμαω ζουλωντας τα κωλομερια της. Μου ζητάει να αλλάξουμε στάση και δεν της χάλασα χατηρι. Με ξάπλωσε ανασκελα και ανέβηκε απο πάνω μου για reverse cow girl. Με δυσκολία κρατηθηκα να μη χυσω παλι. Την έβαλα στο προσκέφαλο της άνοιξα τα πόδια και αρχισα να γαμαω μέχρι τέλους.
Πέρασα καλά και αυτή καλύτερα υποθέτω. Το πιπινι είναι υποτακτικό αλλα ταυτόχρονα πήρε πρωτοβουλίες τις σωστές στιγμές χωρίς ξενερωτη συμπεριφορά. Θα ήθελα λιγο πιο γυμνασμενο σώμα όπως αρμόζει στην ηλικία της και όπως νόμιζα οτι ηταν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Gentleman_40, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού