Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214830
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Βικτώρια την είχα δει και πιο παλιά σε περάσματα μου από το ίδρυμα αλλά λόγω της εμφάνισης δεν την είχα επιλέξει...Η αλήθεια είναι πως εμφανισιακά δεν είναι κάτι το οποίο σου μένει,αλλά τα πολλά θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της "πίεσαν"την κατάσταση...Κι όταν λέω θετικά σχόλια,έχω διαβάσει από κάποιους αλλά και οι υπηρεσίες του μαγαζιού κάθε φορά έσταζαν μέλι για αυτήν....

Έτσι λοιπόν περνώντας απ΄το μαγαζί την επέλεξα για τα ενδότερα....
Ντύσιμο έκφυλο,με μίνι φόρεμα και κάλτσες...Τακούνια ψηλά και σετ εσωρούχων σε μαύρη και κόκκινη απόχρωση...Μπορείτε να κάνετε μία υπέρβαση στη φαντασίωση σας και να υποθέσετε ότι κάνετε σεξ με την "οικιακή βοηθό" σας...!!!
Κοντό μαλλί αγορέ,μικρό μέγεθος στήθους,σώμα που φαίνεται χαλαρό αλλά δεν τη λες παχουλή αλλά ούτε και μινιόν...Πρόσωπο καθημερινό με μεγάλα ματια και απαλή επιδερμίδα που μύριζε όμορφα.
Με το που μπήκαμε στο δωμάτιο ξεκινήσαμε σφιχτές αγκαλιές και γλοωσσόφιλα.Δείνει χωρίς μέτρο φιλιά και χρησιμοποιεί τη γλώσσα της πολύ καλά.Διακοπή για μασάζ,το κάνει καλά και το γνωρίζει από την ρωσσία όπως μου είπε...!Θέλεις χαλαρό,θέλεις δυνατό ότι επιθυμεί ο παρτενέρ της.
Στοματικό υψηλού επιπέδου με καραμέλωμα,χέρι όπου πρέπει και τελείωτικό....Σεξ τώρα ότι στάση επιθυμείς με άψογα στησίματα και συμμετοχή!Είναι πολύ δοτική στο κομμάτι αυτό,τουλάχιστον αυτό έλαβα εγώ και στις δύο καταθέσεις που έγιναν....Τα προκαταρκτικά της που δεν ανέφερα πριν έχουν ποικιλία με τριψίματα και αρκετό παιχνίδι....

Αυτά για την Βικτώρια σε μία σύντομη περιγραφή της....Μπορεί να μην διαθέτει το πακέτο της εμφάνισης που οι περισσότεροι από εμάς το προσέχουν αλλά από υπηρεσίες είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο....

Να σημειώσω και κάτι τελευταία που μπορεί κάποιους να τους βοηθήσει.Μου θύμισε κάτι σε Πωλίνα απο Καλύμνου,βέβαια δεν είναι μασάζ αλλά τέτοια φάση σε απόκλιση εμφάνισης υπηρεσίων....

Αυτά για την εμπειρία μου με την Βικτώρια,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakarvats, dourosladers, Kerveras και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα αγαπητέ! Ακριβώς όπως τα λες!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1