Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0


Η Μαριαλένα (ή Μαρινέλλα όπως μου συστήθηκε) ειναι ρωσιδάκι πολύ λεπτό με μαύρα/σκούρα καστανά μαλλιά, με μικρά και σακουλιασμενα στήθη και ραγάδες στη κοιλιά απο πρόσφατη γέννα, συμπαθητικό στενό πρόσωπο. Είναι περίπου 20 χρόνων.
Δε μπορείς να συνεννοηθείς εύκολα γιατί ξέρει μόνο ρωσικά. Η υπηρεσία ενημέρωσε σχετικά αλλα μαγευτικά απο το αδέξιο πέρασμα και τις ντροπαλές ματιές της και ενέδωσα.
Ξεκινήσαμε με χαμουρεμα στα όρθια και φιλάκια εκατέρωθεν στο σώμα και στο λαιμό, μετά με φιλιά στο στόμα διστακτικά. Οταν περάσαμε στο κρεβάτι για τα περαιτέρω, χωρίς στοματικό, τα φιλιά έγιναν παθιασμένα. Περιποιήθηκα λίγο το μουνάκι της που είχε μπόλικη κρεμουλα. Σεξ σε δύο στάσεις καναμε, μια αυτη απο πανω και μια ιεραποστολικό όπου τελείωσα μέσα τής.
Συμπαθητικό κορίτσι με έμφυτη καλοσύνη, χωρίς εμπειρία. Προφανώς δουλεύει πρώτη φορά.
Πέρασα καλά χωρίς να έχω βέβαια ιδιαίτερες απαιτήσεις. Αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία με την Μαρινέλλα/Μαριαλένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαριαλένα
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, jon smith, Tsarkalakos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2018
Πήγα προχθές για σίκουελ αλλά με ξενέρωσε γιατί δεν ήθελε να μου κάνει πίπα. Δεν ήθελα να την πιέσω και η δουλειά έγινε έτσι και αλλιώς με εμένα που δε το θεωρώ ιμπερατιβ(sic), όμως προειδοποιώ τους υπόλοιπους για την γλυκιά κοπέλα αυτή οτι δε της αρέσει να προσφέρει στοματικό.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1