Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση βραδινες ώρες με την Βικτώρια. Εμφανησιακα ειναι λιγο διαφορετικη απο τις φωτογραφίες που οι περισσοτερες απο αυτες ειναι παλιες με εξαιρεση 2-3.Η κοπελα ειναι απο την Ουκρανία, Ηλικια γυρω στα 30-32, ποιο αδυνατη απ οτι στις φωτογραφίες. οσον αφορα το σώμα δεν το λες πλαδαρο αλλα ουτε και γυμνασμενο.Μετριο. Το Στηθος δεν ειναι στητο οπως τις φωτογραφιες, ειναι χαλαρο αλλα 3αρι με πολυ ωραια αισθηση γιατι ειναι φυσικο.Προσωπο λιγο σπασμενο αλλα ομορφο.Θα την προσεχες ανετα αν την εβλεπες εξω.Η φωτογραφία που ειναι ποιο κοντα στην εμφανιση ειναι αυτη με την μαυρη φουστα (3η απο το τελος). Συμπεριφορα πολυ καλή, ευγενικη, λεφτα δεν μου ζητησε στην αρχη. Αγγλικα πολυ μετρια.Επισης ηταν αρκετα ντροπαλη, οσο νωριτερο σπασεις τον παγο τοσο καλυτερα θα περασεις. Στα του αγωνα πολλα φιλια και χαδια. δεν μου αρνηθηκε τιποτα. Επισης κατι σπανιο, δεν εβαλε τα γνωστα Jel τα οποια σιχενομαι Βεβαια CIM, CIF δεν ζητησα, να μην σας χαντακωσω. Στα αρνητικα το στοματικο το οποιο ηταν επιφανειακο-ερασιτεχνικο, χωρις καμια "περιποιηση". Αντεχει στις υψηλες στροφες, αλλαξαμε αρκετες στασεις χωρις παραπονο και πιστευω λογω του οτι δεν ειχε σχεδον καθολου δουλεια ειχε ενεργεια και διαθεση για σεξ.Τα λεφτα τα ζητησε λιγο πριν φυγε. Θα την προτεινα περισσοτερο στους "αγαπουληδες" Χεχε! , τους σκληροπηρυνικους αμφιβαλλω αν μπορει να τους ευχαριστηση.Γενικα τις υπηρεσιες της θα τις κοστολογουσα στα 120Ε. Γενικα δεν τα εκλαψα τα λεφτα μου.Περασα καλα αλλα οχι στο σημειο να θυμαμαι κατι εντονα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
646
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, sithlord, ΦΑΚΙΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού