Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780401
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι γνωστή η περιοχή των Εξαρχειων και γι αυτό αποφάσισα να παρκάρω στο ένα από τα δυο ανοιχτά φυλασσόμενα πάρκινγκ τα οποία βρίσκονται ακριβός στο πίσω στενό του καταστήματος .
Ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα και η απορία μου πως αυτός ο τέλειος χώρος βρίσκεται στα Εξαρχεια και δεν είναι κάπου βόρεια προάστια η σε μια καλύτερη περιοχή . 
Περάσανε αρκετές κοπέλες , μετά από το εσπρεσακι που μου πρόσφερε η Ζανα πέρασα στο δωμάτιο με την όμορφη Μαρία . 
Πολύ ωραίο γυμνασμένο σώμα , τέλεια χιλοι πάνω σε ένα όμορφο χαμογελαστό στόμα . Στήθος μικρό , βυζακια θα έλεγα τα οποία ο μέγεθος τους δεν με χάλασε καθόλου . Ξάπλωσα στο άνετο μασαζοκρεβατο . Η Μαρία κάνει πολύ καλό μασάζ και γι αυτό θα της έδινα 10 , θα ξαναπάω και αν είναι το ίδιο θα πάρει το 10 ! 
Μετά το μπάνιο είχα μια ανησυχία για το χρόνο που είχα στη διάθεση . Η Μαρία μου εξήγησε ότι η μια ώρα ξεκινάει από την ώρα που κάνουμε μασάζ και όχι από την ώρα που μπαίνουμε στο δωμάτιο και εδώ το κατάστημα 10+ ! Μισή ώρα πολύ καλό μασάζ και άμεσος στο επόμενο ! 
Χάδια , φιλία , και πολύ καλό στοματικό . Η επόμενη κίνηση ήταν πισωκολλητο , και εκεί τελείωσε ο χρόνος μας με την ωραία Μαρία , πράγματι μια Φουρειρα στη Στουρνάρη ! 
Θα είναι το επόμενο μου ραντεβού ...
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 psix_fan, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού