Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
οπως λεει κ ο τιτλος,συναντηση με μια Κυρια!!
η συνενοηση με το γραφειο αψογη κ η Ελενα ηρθς στην ωρα της.
Ντυμενη λοιπον με ενα μαυρο φορεμα κ γοβες κ μου εφερε στο μυαλο την γυναικα που βλεπεις σε μπαρ κ δεν πας να μιλησεις επειδη ειναι πολυ κλασατη για σενα...Κεφάλι σε τοίχο!
Η Ελενα λοιπον αυτο ειναι κ αυτο πουλαει.Δεν ειναι πιπινι,δεν ειναι εκφυλη,ουτε δευτερη,ειναι ο ορισμος της κλασατης κατ'εμε.
στις φωτο την βλεπετε,ετσι ειναι,φυσικοτατη,με βυζαρα υπεροχη,ωραιο σωμα κ κωλαρα,απλα λιγο χαλαρη που ειναι φυσιολογικο.Εμενα με καυλωσε απο την ωρα που εβγαλε το φορεμα γιατι ξερει να φερεται η γυναικα.Το τονιζω,γυναικα με οτι καταλαβαινει ο καθενας.
στα του αγωνα τωρα,δυστυχως παιχτηκε μονο ενας γυρος λογο δικης μου κουρασης.προσπαθησε κ για 2ο η Ελενα,οχι βεβαια οσο θα ηθελα,ισως αν ζοριζοταν λιγο ακομα να με ''ξυπνησει''να πηγαινε στα 10 η βαθμολογια ως προς την διαθεση.
Της αρεσει να γλυφει ολη την ευαισθητη περιοχη κ καταλαβαινει τι σου αρεσει.να τσιμπουκωνει στα 4 κ να στηνεται ωστε να βλεπεις την κωλαρα κ να γουσταρεις.ωραια πιπα κ ισπανικη κ μετα καβαλημα ενω σε κοιταει κ σου μιλαει καυλωτικα αλλα οχι προστυχα!κοπανηθηκε λιγο απο πανω μεχρι να γινει πετρα κ μετα σηκωνεται κ στηνεται στα 4 που η θεα ειναι φοβερη.Ηθελα τοσο πολυ να βαλω το προσωπο μου εκει μεσα κ ετσι εκανα.Εκει φαινεται η πειρα της Ελενας,ενω εγλυφα ακουγοταν να της αρεσει κ ξαφνικα λεει ''θελω τον πουτσο σου''.καπου εκει νομιζα οτι ημουν εγω ο συπρωταγωνιστης της σε καποια ταινια..τον πιανει κ τον καρφωνει μεσα της κ μετα απο λιγη ωρα που γαμιομασταν το τελος ηρθε πανω στην επικη κωλαρα...ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
εν κατακλειδι,η Ελενα δεν ειναι για να φυγει η καυλα,ειναι για να κανεις τα γουστα σου κ να εχεις μια σωστη κυρια που θα σε γαμησει οπως θελεις.
κ μην ξεχνατε αλανια,γαματε γιατι χανομαστεΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.172
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, amjik, ser2000 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2018
Ευχαριστω γιαβρι μου για την κριτικη Έρωτας Έρωτας

Και χαιρομαι που διεκρινες , και κατεγραψες την μου Ματάκι

Πιο πολυ χαιρομαι ομως που περασες καλα μαζι μου !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1