Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίτηδες ξεκίνησα τη βόλτα μου από τα μικρά νούμερα της Διδύμου με σκοπό αν δε βρω κάτι,να καταλήξω σε αυτόν τον οίκο,που για κάποιο λόγο μου αρέσει να περνάω.
Από τα άλλα σπίτια ... απογοήτευση!!! Κάτι σαύρες, μια ανορεξική gilf ,ένα βλαχαδερό ατσούμπαλο κλπ.
Τελευταία πιθανότητα το 27 και αν δεν υπήρχε κάτι, βουρ για μασάζ, όπως είπα και σε έναν άγνωστο σε εμένα αλλά συμπαθητικό συναγωνιστή που έτυχε να τσαρκάρουμε μαζί.
Οι κοπέλες που μου παρουσίασε η πολύ καλή τσατσά (όχι η παλιά,νεαρή στοναρισμένη),ήταν δυο: Βικτώρια και Όλγα.(τις είχα ξαναδεί)
Τα προγράμματα φουλ και για τις δυο! Επίσης επιλογή παρτούζας απλής στα 30€ και λεσβιακό με παραπάνω άνεση χρόνου στα 50€.
Η Βικτώρια ψηλή μελαχρινή αγριόφατσα και η Όλγα κοντούλα ξανθιά πολύ γλυκό προσωπάκι,milf και οι δυο.
Από μόνες τους η καθεμιά δεν θα με τράβαγε να περάσω όμως η επιλογή της παρτούζας έδειχνε ενδιαφέρουσα.
(Να σημειώσω εδώ,πως στο μπουρδέλο αυτό έχω κάνει παλιότερα πολύ καλές παρτούζες!!!)
Περνάω στο δωμάτιο και έρχονται και τα κορίτσια. Συνεννόηση με Βικτώρια στα Αγγλικά,με Όλγα στη νοηματική.
Αρχίζουμε τα χάδια και οι τρεις με αναστεναγμούς κλπ.Ζητάω προφύλαξη και αρχίζει το όνειρο του κάθε αρσενικού να γίνεται πράξη!
Εγώ ξαπλωμένος και σε διάταξη σταυρού, αριστερά μου η Όλγα ,δεξιά η Βικτώρια να τσιμπουκώνουν τον "Ανίκητο" εναλλάξ πότε η μία πότε η άλλη με γλυψίματα αρχιδιών,την ώρα που εγώ χούφτωνα με τα χέρια μου τα βυζιά τους.Γρήγορα τα χέρια μου έφτασαν στις γεννητικές στους περιοχές και έπαιζα με τις κλειτορίδες τους, χωρίς ιδιαίτερα αποτελέσματα από μέρους τους. Εντύπωση μου προκάλεσαν τα τεράστια μουνόχειλα της Όλγας!!!
Αν έγλυφα πουτάνες θα ήμουν ακόμα εκεί!!! [το τσιμπούκι τους δεν ήταν και τίποτα ιδιαίτερο(για τους fans) αλλά η αίσθηση και το σκηνικό ήταν super].
Τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν με χάδια σε όλο το σώμα μέχρι που έγινε η επιλογή της μουνοχειλούς για πρώτο πιάτο,σε ιεραποστολική όρθια στάση.
Πολύ ωραία αίσθηση αν και οι κραυγές της ήταν παραπάνω fake από το κανονικό .Η Βικτώρια πίσω μου να με χαιδεύει και να με γλύφει σε όλο το σώμα και σε μια φάση κόλλησε επάνω μου σπρώχνοντάς με να γαμάω την άλλη ενώ το χέρι μου έφτανε πίσω στην κωλοτρυπίδα της που της τη χάιδευα,χωρίς να βάλω δάχτυλο.
Όλη την ώρα,έγιναν προσπάθειες για γλωσσόφιλα από μέρους της αλλά δεν τα προτιμώ και αρκεστήκαμε να ακουμπήσουμε τα χείλη μας μια δυο φορές.
Μετά από λίγο αλλαγή προφυλακτικού και παρτενέρ με τη Βικτώρια κάτω σε ιεραποστολική στάση.
Πιο θερμή από την 'Ολγα αρχίσαμε πήγαινε έλα, με την Όλγα μάλλον λίγο αμήχανη να με χαιδεύει στην πλάτη κι εμένα να ψάχνω να χουφτώσω τα μουνόχειλά της.
Μόλις ανεβάσαμε ρυθμό και κεντράρισα στα μάτια της μελαχρινής,σταμάτησα να έχω αίσθηση πού βρίσκεται η 'Ολγα όταν ξαφνικά ένιωσα μια ζέστη πίσω και χαμηλά που η πουτανίτσα είχε κατέβει και μου έγλυφε τα αρχίδια ενώ γαμούσα την ψηλή!!! Τότε,ήρθε και το τέλος μέσα στο λάστιχο στο νιμού της Ουκρανέζας αλόγας!!!
Ξελαχανιάσαμε με πεταχτά φιλάκια ενώ τα κορίτσια την κοπάνησαν σχετικά σύντομα από το δωμάτιο.Είχαμε κάτσει αρκετή ώρα!
Συμπερασματικά: Πολύ επιτυχημένο τρίο!!! Σούπερ εορταστικό!!! Αν δεν έψαχνα την ποικιλία θα το ξανάκανα και ίσως να ξαναπάω εντός των ημερών.
Αν είσαι μικροψώλης και σου φταίνε οι τρίχες,σίγουρα θα βρεις ψεγάδια ,εγώ όμως πέρασα πολύ ωραία.
Να ξαναπώ πως: Οι κριτικές είναι υποκειμενικές και αντιπροσωπεύουν το δικό μου γούστο,στην τωρινή φάση.
Καλά να περνάτε Χύστες!!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Όλγα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.813
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, ZeroTolerance και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2018
Άξιος! Καπέλο
03 Απριλίου, 2018
πράγματι φιλαράκο σ αυτό το τσαρδί έχω κάνει και γω τις καλύτερες παρτούζες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2