Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 433073
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού είχα την διάθεση να πάω για ρουχουμούχου και εα 60άρι στην άκρη σκέφτηκα να πάω Κηφισού 60. Στην αρχή έψαξα για στουντιάκια που ήταν ανοικτά κατά τις 3:30 ΜΜ. Μου έβγαζε 3,τα 2 εκ των οποιών δεν απαντούσαν στο τηλέφωνο. Αφού ντύθηκα αλά Οικονομόπουλος (χαχα) και κάλεσα ταξί να με πάρει από το σπίτι και με άφησε ακριβώς απέξω από το μαγαζάκι αχισα να ανεβαιω την σκάλα. Κρατιόμουν να μην πέσω γιατί γλύστραγε κάτω. Αφού χτύπησα το κουδούνι επιτέλους μου ανοίγει η τσατσά με χαμόγεαλα κι καλησπέρες. Κάθομαι σαν μπασκεμπολίστας που περιμένει αλλαγή "Τα ξέρω τα προγράμματα να δώ την κοπέλα θέλω. Ελπίζω ναμην διαφέρει από την φωτό' "Οχι κύριε. Ναταλί πέρασε έξω" και βλέπω μια μ...α να μου λέει "Καλησπέρα. Ολα καλά;" "Καλησπέρα. Μια χαρα" "Ποδολαγνεία" λέω και σκάω 60. Αφού γδύθηκα περιμένοντας το Ναταλάκι είπα να Μαλακία να μην είναι σαν μπάμια,αλλά μέχρι να με αγγίξει το μωρό τίποτα. Μπαίνει μέσα "Ολα καλά;" "Ειναι να μην είναι κανείς καλά με εσένα πλά'ι'" Κουλ
"Αααα είσαι και γλυκούλης και ποιητής" Ντροπή
Αφού άρχισα το ποδολατρικό,μετά την παίρνω καουμπόικα και τελειώνω με μια Μαλακία απόο την ίδια ενώ τησ μύριζα τα πατουσάκια. ΤΡΕΛΑ! Έριξα 7-8 βολές απανωτές και μου άλλαξε η διάθεση. Έρωτας
Πριν φυρι η κοπελιά άρχισε αν με χαιδεύει παντού και να αναρωτιέται τι κάνω και δεν έχω ούτε μιαα ρυτίδα ή σημάδι έκφρασης. "Μην βλέπεις τα γένια γλυκούλα. 27 είμαι μόνο"Μεγάλο χαμόγελο
Καλή η κοπελιά και η τσατσά,ο χώρος καλός με ιδανικό φωτισμο' ακι όχι σαν κάτι άλλα μαγαζιά που δεν βλέπεις την μύτη σου,αλλά το θέμα είναι γι αυτούς που θέλουν να πάνε με το αυτοκιητο. (Μπορεί να το αφήσετε στο μαγαζι'δίπλα και να το βρειτε χωρίς μπαταρία)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas, jim28

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού