Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αντριαννα την εχω παρει κι αλλες φορες κι εχει πλεον εξελιχθει σε ενα απο τα στανταρακια μου στο Μεταξι.Ειναι απο τις καλυτερες προτασεις επειδη κανει φουλ προγραμμα με ωραιο ακαποτο τσιμπουκι!!!! Ναι!
Περιμενα λοιπον στο δωματιο,οπου μολις μπηκε αρχισε τα γελια και τα κεφακια,λεγοντας μου οτι....μακαρι να ηταν ολοι σαν κι εσενα,που δεν με κουραζουν!!!Εγω φυσικα της απαντησα γελωντας....ε τοτε παντρεψου με!!!Πλεον υπαρχει οικειοτητα αναμεσα μας και εχει μαθει και τα γουστα μου.
Στον αγωνα τωρα ξεκινησε με το κλασικο ακαποτο μπουκι που δεν θελει πολυ να με κανει να χυσω πριν την γαμησω.Η συνεχεια ηταν με ιεραποστολικο και εγω να την γλειφω παντου και ειδικα στα τεραστια βυζια της!! Έρωτας
Επειδη δε ειχα και πολλες ορξεις να το κουρασω το θεμα την γυρισα πισωκολλητα οπου τον καρφωσα στην κωλαρα της,η οποια ειναι τοσο ανοιχτη πλεον που μπαινει το ιδιο ευκολα οπως και στο μουνι.Το τελος ηρθε μεσα σε γελια,εφυγε ομως γρηγορα μιας και ειχε κι αλλον στο διπλα δωματιο.Οσοι ειναι λατρεις τωνμιλφ με φουλ προγραμμα πρεπει να την επισκευθουν.Αυτα λοιπον,καλα γαμησια και καλο πσαχα συναγωνιστες. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Billy7
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
866
Πόντοι:
1.920
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, brujeria69, perseas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού