Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565078
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν απο μηνες ειχα παει με μια Αμερικανα τη Τζενα μερικοι μπορει να τη εχετε προλαβει πριν φυγει για Αμερικη..... Λοιπον παω στο στουντιο γυρω στις 8 το βραδυ και πηγαινα για τη Αννα μαρια αλλα δεν ειχε ερθει. Που λετε εκεινη τη βραδια ειχε κινηση ο δρομος επειδη ειχαμε τον Τουρκο Ερντογαν. Λοιπον ηταν 4 κοπελες η Αννα μαρια, Τζενα, Μιχαελα, και μια αλλη δεν θυμαμαι. Δεν ειχε φτασει η Αννα μαρια και λεω ας περασω δινω το παραβολο των 70 με 69 παντα και ανεβαινω στο δωματιο 3. Πολυ μεγαλος χωρος καθαρος και καλη φωτεινοτητα. Κανω ντουζ και σκαει μυτη η Τζενα... σχετικα κοντη με ωραια πιασηματα και πιερσινγκ στα βυζια (φυσικο 3αρι θα ελεγα). Ξεκινησαμε ωραια και χαλαρα με αφθονα προκαταρτικα και περασμα πλαστικου στο εργαλειο, φερνει το αφρατο κωλο της στη μουρι μου και κανω γλειφομουνι (μυριζε φραουλα) εχωνα βαθια μεσα της τη γλωσσα μου και μου ειπε οτι εχω μακρια γλωσσα. Πηγα να γλειψω τη πισω πορτα και μολις το εκανα μου ειπε οχι εκει ατακτο αγορι χαχαχα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ανεβαινει πανω μου και γουσταρε τρελα νομιζω οτι εχυνε και ενιωσα τα υγρα της να κυλουν προς τα κατω πανω μου. Η αισθηση ηταν φοβερη πολυ ζεστο το νινι της μεσα, τη γυρναω στα 4 και εδωσα μερικα μπατσακια στη κωλαρα της. Τη καρφωνα δυνατα και ανεβαζα ταχυτητα μεχρι που τοτε τελειωσα μεσα της. Μετα ακολουθησε μασαζακι ωραιο και με χαλαρωσε μπορω να πω. Ξαφνικα μπηκε μεσα η Αννα Μαρια και ελεγε σορυ σορυ σορυ και μετα η Τζενα μου ειπε αναλογη ιστορια που μπηκε μεσα και εκανε τσιμπουκι στο πελατη η κοπελα. Μου ειπε οτι ολες κανουν τσιμπουκι.Χρονος στο δωματιο πανω απο 25 λεπτα Μη σας κουρασα. Καλη συνευρευση αλλα μετα απο δυο μερες ειδα στη γλωσσα μου σπυρια και ηταν κιτρινη. Χαλαστηκα πολυ και πηγα στο γιατρο μου ειπε αν εκανα στοματικο και του ειπα τη αληθεια. Με ειπε ο γιατρος να παρω αντιβιωση για να περασει. Αν ερθει πισω πειτε της να κανει εξετασεις αλλιως θα βαραει μυγες η Τζενα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Jenna
Υπηρεσίες
ΜΣ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 orestis patso, geozin, Al Petsiklan και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού