Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ηταν μεσημεράκι και είπα να περάσω απο τα κορίτσια. Αρχικά σκόπευα σε άλλη κοπέλα, αλλά βλέποντας την Έλενα είπα να δοκιμάσω αυτό το μωρό. Η υποδοχή ήταν ευγενέστατη. Στα διαταύτα, με την είσοδο μου στο δωμάτιο μου έκαναν καλή εντύπωση τα ρετρό έπιπλα. Η κοπέλα ήρθε μετα απο κανα 5-10 λεπτο, ελληνίδα είναι μου συστηθηκε απο Πειραιά, το ύψος της είναι 1.60, αρκετά συμπαθητική εμφάνιση, λεπτό σώμα, βυζιά 2άρια. Μετα απο τις συστάσεις ξεκινήσαμε κουβέντα κατα τη διάρκεια του αγώνα, ο οποίος μου αφησε μέτριες εντυπώσεις. Ξεκίνησε με χαιδεμα του οργάνου κ μόλις ηρθε στα ισια του, εβαλε το σκουφακι συνεχίζοντας σε ενα τσιμπούκι ικανοποιητικό. Ακολούθησε αγώνας στα 4 όπου εριξα ενα αργο κ βαθυ σφυροκόπημα. Την γύρισα σε ιεραποστολικό με πόδια σε ώμους για μεγαλύτερη διεισδυση κ τα λέγαμε παράλληλα. Συνεχισα σε αργό ρυθμό με βαθύ σπρώξιμο αλλα κάπου εκεί μου λέει ότι θα με χρεώσει διπλή επίσκεψη αν καθυστερούσα. Το θέμα ήταν πως δεν ειχε περάσει ούτε 10-λεπτο κ ξενέρωσα. Συνέχισα σε πιο γρήγορο ρυθμό κ κάπου εκει ηρθε κ η κορύφωση, αφου μου χαιδευε κ τα @@. Στο τέλος μου έδωσε κ χαρτι για τα διαδικαστικά και χαιρετιστήκαμε. Η κοπέλα θα πρέπει να ξεπεράσει το στυλ της Αθήνας 'σε ξεπετάω στο 10λεπτο' κι ο επόμενος, καθότι στα Χανιά μπορούμε να βρούμε καλύτερες ευκαιρίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, GioCha, Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού