Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261348
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετές προσπάθειες για συνάντηση με την Άννα τελικά ταίριαξαν οι ώρες μας και κανονίστηκε.
Συνάντηση σε πορνοξενοδοχείο στα νότια και έχοντας πάρει το ποτό μου περιμένω να ακούσω τα τακούνια στο διάδρομο και το χτύπημα στην πόρτα.
Πρώτη εντύπωση πάρα πολύ καλή... Από σώμα ακριβώς ότι είχα δει στις φωτογραφίες που ανεβάζει, πρόσωπο καλό.
Η Άννα μπήκε πολύ ευδιάθετη και χαμογελαστή λες και γνωριζόμασταν.
Αρχίζει να γδύνεται και βλέπω ένα καυλιάρικο σωματάκι, βυζάκι μικρό με μεγάλες ρόγες ωραίο κωλαράκι και όμορφα πόδια, δηλαδή η γκόμενα που γνωρίζεις έξω και θες να την σκίσεις το γρηγορότερο...!!! Δεν είναι το τούμπανο αλλά μια καθημερινή καυλιάρα !
Στο κυρίως μέρος δεν έχω να προσθέσω κάτι το διαφορετικό από τις προηγούμενες κριτικές,
ότι κάνει το κάνει με καύλα !
Πίπα ρουφηχτή με προσπάθεια να το βάλει όλο μέσα, ρούφηγμα στις μπάλες και περιποίηση σε όλη την περιοχή, ακολουθεί σε ότι ρυθμούς επιλέξεις αντέχει και συμμετέχει...
Τελείωμα στο στόμα την πρώτη φορά και την δεύτερη στο πρόσωπο με γλείψιμο και καθάρισμα ότι είχε μείνει πάνω μου Ναι!
Σπάνια ξανά παίρνω την ίδια κοπέλα, με την Άννα θα επαναληφθεί ραντεβού...
Η Άννα πιστεύω είναι εγγύηση ότι θα περάσεις πολύ καλά, στα 100€ είναι μια καλή και σίγουρη επιλογή για εμένα που σέβεται τον πελάτη !


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, Dirty69, Perier45 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2018
Βρε την Άννα θα τιμηθεί λείανση σύντομος Έρωτας
02 Απριλίου, 2018
μπορεις να μου δωσεις το τηλ της. στειλ'το σε μηνυμα για να κανονισω και ποσο παει μια ωρα με πισω πορτα. ξερεις;;
ΜΣ
Μανωλης Σερμπεσης
03 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπες στο προφίλ της και θα το δεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3