Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα την Παρασκευή, λίγο μετά τις 6 το απόγευμα (αρχή 2ης βάρδιας) με την Ελένη, για μία ακόμα φορά. Μετάβαση με το μετρό, πανεύκολη. Κίνηση στα σπίτια μέτρια και στο συγκεκριμένο επίσης. Επέλεξα την Ελένη ή καλύτερα πήγα στοχευμένα γι' αυτή. Ο ευγενικός τσάτσος με έβαλε στο μέσα δεξιά μικρό δωμάτιο, που ήταν όμως καθαρό και είχε τα απαραίτητα στο νιπτήρα. Η Ελένη είχε ένα δωμάτιο έναν άλλο συναγωνιστή, οπότε περίμενα (όχι περισσότερο από 10' πάντως). Έσκασε μύτη με το γνωστό άσπρο δικτυωτό φόρεμα (και χωρίς εσώρουχα) και τα σσημένια πέδιλα (με κόκκινο πεντικιούρ). Επειδή έχω περάσει κι άλλες φορές μαζί της, ήταν θερμή μαζί μου (αν και από την πρώτη φορά η συμπεριφορά της ήταν πάντα ευγενική), με χάιδευε σε όλο το κορμί, έδινε φιλιά στο σώμα και στο λαιμό ενώ δεν είπε όχι και σε γλωσσόφιλα (όχι τέρμα βαθιά όμως). Ξαπλώσαμε στο μονό κρεβάτι και, αφού επιβεβαίωσε ότι θέλω ακά τσιμπούκι, με καθάρισε με μωρομάντηλο και ξεκίνησε μία ωραία και βαθιά πίπα. Έβαλε λίγο χέρι, που το απομάκρυνα και συνέχισε με ακόμα καλύτερο ρυθμό. Παράλληλα, κι ενώ τη ρώτησα πρώτα, με άφηνε να δακτυλιάζω την ξυρισμένη μουνάρα της, ενώ δεν δυσανασχέτησε όσο βαθιά κι αν της έβαζα το δάχτυλό μου. Γρήγορα ένιωσα τα υγρά της, πράγμα που με κάβλωσε ακόμα περισσότερο. Μετά, μου πέρασε προφυλακτικό και την πήρα ιεραποστολικά. Δυστυχώς για μένα, μετά από 20-25 "πιστολιές" (με την Ελένη να δείχνει πως της άρεσε) τελείωσα μέσα της. Όσο δυνατά ή γρήγορα κι αν της τον έχωνα, δε την πείραζε, αλλά βογκούσε διακριτικά. Αφού τελείωσα, η Ελένη δεν έφυγε αμέσως, αλλά με καθάρισε πρώτα με μωρομάντηλο, ενώ ανταλλάξαμε και 4-5 κουβέντες και ευχές για το Πάσχα.
Πραγματικά η "θεία" είναι πολύ τίμια, χαμογελαστή, ευδιάθετη και ανεκτική. Για μένα, σα συμμετοχή και σα "χαρακτήρας (πάντα με επιφύλαξη, ασφαλώς) είναι κορυφή.
Σαν εμφάνιση, μέσες άκρες, είναι γύρω στα 50, καστανό μπουκλέ μαλλί, λίγο κάτω από τους ώμους, φοβερά καθαρή, μυρωδάτη (αυτό λίγο επικίνδυνο, γιατί η μυρωδιά της "μένει" λίγο πάνω σου) κι απαλή, ύψος μέτριο, σώμα με λίγα κιλά παραπάνω, λόγω της ηλικίας της, ωραία και σχετικά μεγάλα βυζιά, περιποιημένα άκρα και πάντοτε με το χαμόγελο, όπως είπα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Τσάτσος, μία ευγενική φυσιογνωμία, δεν ενόχλησε, αν και δεν άργησα και πολύ.
Συναγωνιστές, όλοι να έχετε ένα καλό Πάσχα και επανέρχομαι μετά την Ανάσταση (Μ. Βδομάδα απέχω από το σπορ....).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.675
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, dourosladers, iuakoya και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2018
Αυτο με τις μυρωδιές το εχω επισημάνει κι εγω συναγωνιστή . Ειδικά για κάποιες κρέμες σώματος που μυρίζουν
καρύδα ή σοκολάτα και μένουν .....
Καπέλο
26 Μαΐου, 2018
παντα Μ.βδομαδα απεχουμε απο το σπορ Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2