Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα στην αρχη της απογευματινης βαρδιας απο την Ιασωνος οπου ειδα να περιμενει να ανοιξει ο οικος ενας ψηλος πιπιναρος με μακρυ μαυρο μαλι
ομορφο στρογγυλο προσωπο και πανεμορφες ματαρες. Την κοιταξα επιμονα και η ιδια φανηκε να ντρεπετε και με ενα μικρο χαμογελο εστρεψε αλλου το κεφαλι της.
Παρκαρα τον υπερκυβισμενο κρυπτονα μου λιγο πιο κατω και περιμενα να ανεβει το πιπινι επανω.
Με το που ανοιξε το φωτακι ανεβηκα σα σιφουνας και εδωσα το δεκαρικο χωρις καν να τη δω με εσωρουχα, η να ακουσω προγραμμα.
Η Μελινα ηρθε στο δωματιο και με βρηκε υπερκαυλωμενο, το κορμι της λαμπαδα, εχει υπεροχη κωλαρα πανω στα τακουνια.
Της την επεσα στα ορθια πέρνωντάς την αγκαλια απο τη μεση και φιλοντας την στο λαιμο,κατεβαινα
με φιλια προς την κοιλια της και φιλησα και τους μηρους τις γαμπες και της εγλειψα και τα κωλομαγουλα, ολα αυτα οσο αυτη σκεκοταν ορθια, οσο της εδινα
φιλακια στο κορμι αυτη χαζογελουσε, πηγαμε μαζι στο κρεββατι και ξαπλωσα ανοιξε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο με το κορμι της σε πλαγιαστη θεση και με τα εσωρουχα.
Η πιπα της αθλια αεροπιπα με πολυ χερι, εγω χουφτωνα οσο μπορουσα τα ομορφα νεανικα ποδια της και την μεση της.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου μου ζητησε να το κανω αργα γιατι την ποναει σε αυτη τη σταση, να πω οτι η Μελινα ξερει ελαχιστα Ελληνικα.
Το μωρο στηθηκε στα τεσεερα και εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου με αυτο που εβλεπα... τι κωλαρα ειναι αυτη κοριτσι μου και παφ το κωλοσκαμπιλο,
τι μουναρα εισαι εσυ κοριτσι μου και παφ κι'αλλο κωλοσκαμπιλο.
Μπηκα απαλα μεσα το μουνι της οπου ειχε βαλει και τζελ αλλα και παλι σφιχτο ηταν.
Την γαμουσα με αργες κινησεις αλλα με πληρη διαδρομη μεσα εξω, δε φανηκε να την ενοχλει, μαλλον το γρηγορο γαμησι την ενοχλει.
Χουφτωνα και ζουλουσα τα κωλομαγουλα της μεχρι που αφησα σημαδια απο τα χερια μου πανω της, σφιχτα νεανικα τουρλωτα πιπινοκαπουλια με 10 ευρω κυριοι!!
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου της ζητησα να βγαλει το μπουστακι που φορουσε να γλειψω τις βυζαρες της αλλα αρνηθηκε, επισης δεχτηκε φιλια στο λαιμο αλλα
με πολλα "easy baby" φοβαται τα σημαδια ?
Ξαπλωσα πανω στο κορμι της οπου με τυλιξε με τις απαλες καλοσχηματισμενες γαμπες της και την γαμουσα απαλα, χουφτωνα οσο μπορουσα τις μπουταρες της
και δεν χορταινα, την εχυσα βαθια στη μουνα της και της ζητησα να περιμενει για να στραγγιξω οπως και επραξε.

Συπερασματικα η Μελινα εχει μια πολυ καλη εμφανιση και τουμπανο κορμι. Κανει απλο αποστειρωμενο προγραμμα χαλια πιπα και θελει αργο σεξ.
Για την εμφανιση και μονο για να δειτε αυτο το μωρο στα 4 αξιζει το δεκαρικο !! Εκανα λιγο πανω απο δεκαλεπτο στο δωματιο με την υπηρεσια γκμοχ να φωναζει το κοριτσι.
Απο εμενα σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2018
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.848
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού