Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ομορφη γενικα παρουσια η Νικολ,ξανθουλα, ψηλη σχετικα κ καταβαλε αρκετη προσπαθεια να με πεισει να μπω,υποσχεσεις κ ναζακια μπολικα..με υποψιασε καπως ολη αυτη η συμπεριφορα η δουλεια εγινε ομως,επεσε ο ποντικος στη φακα.Στο ζουμι τωρα,μπαινει μεσα με τη καποτα στο χερι κ παει καρφι στο στοχο-πεος(ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΕς) ωπα της λεω χαλαρωσε,σε κυνηγανε? "ασε με μου λεει ξερω τι κανω! αρχιζει εκει να ρουφαει ενα πεσμενο πουλι με το σακουλι κ γω να βριζω απο μεσα μουΘυμός..πιανω να χουφτωνω μουνι κ κωλο κ αρχιζει τις παρατηρησεις οτι απαγορευονται δαχτυλα,δε ξερω πως αλλα απεκτησα στυση κ τη στρωνω κατευθεια ιεραποστολικο να προλαβω να πω οτι πηδηξα τουλαχιστονMoney Mouth..ομως αρχισε αλλη ταλαιπωρια,μουρμουρα οτι δηθεν τη ποναω,κανα λεπτο κρατησε αυτο ωσπου δεν αντεξα τη δυσανασχετημενη φατσα της κ της λεω τερμα,σηκω κ φυγε..αρχισε κατι παπαριες του στυλ,εγω δινω το κορμι μου εδω κ δε κανω απλη δουλεια..της λες κ γω δινω τα λεφτα μου κ τα κλαιω ομως..ε και καπως ετσι πεταξα ενα τριανταρι κ απεκτησα Κ ΝΕΥΡΑ για την επομενη ωρα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
rataplann
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
185
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Street_Fighter, GioCha και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού