Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μελαχροινη με μακρια μαλλια,σχετικα ψηλη με σοκολατενιο δερμα.Ωραιο στηθος με τεραστιες ρωγες Γλώσσα και καυλωτικο προσωπο(για εμενα).Ισως εμφανισει αξιζει για 7 και οχι 8 αλλα για την περιοχη και με την ολη κινηση και συμπεριφορα της ανεβαινει το συνολικο ''πακετο''...ξερει να προβαλλει τον εαυτο της.
Οχι μουναρα που λεμε για πασαρελα αλλα για πολεμο στο σεντονι.
Πεντακαθαρη πραγματικα,δεν μου ηρθε καμια μυρωδια η να δω τιποτα περιεργο.
Ευγενεστατη,καλοδιαθετη και με ορεξη.
Παιξιμο της τσαπους και φιλακια στον λαιμο/αυτι εκ μερους της μεχρι να εχω καλη στυση και μετα προφυλακτικο.
Καλη πιπα,περνα τον μεσο ορο της περιοχης.Ιεραποστολικο,εκεινη απο πανωμε πολυ καλη κινηση και τελειωμα στα 4.
Αντεχει το δυνατο σεξ και δεν δυσανασχετει.
Αυτο παντως που μου μενει ειναι η καλη διαθεση της και η καλοσχηματισμενη κωλαρα της.Πιο πολυ με καβλωνε η θεα
της κωλαρας της στον καθρεφτη την ωρα της πιπας παρα η πιπα η ιδια Χμμμ; .Οχι οτι ειναι μεγαλη η πολυ σφιχτη αλλα σου βγαζει μια καβλα μαζι με το σοκολατενιο χρωμα της.

Πραγματικα αξιζει 100% να γινει στανταρ για καποιον ΕΑΝ του αρεσουν οι γυναικες σε αυτο το στυλ και φυσικα εαν εχει την ιδια καλη συμπεριφορα τις περισσοτερες φορες.
Η τσατσα δεν ενοχλησε αν και καθησα περιπου 15 λεπτα.Παρκινγκ χεσε μεσα,μακρια για να εχω το κεφαλι ησυχο.
Τελος να πω πως στην ιασωνος απο το σημειο της κεραμεικου και προς το σπιτακι,πρεπει να περασα αναμεσα σε 10-12 πρεζακια που ειχαν κανει 2-3 πηγαδακια.

Καλα γαμησια σε ολους ευχομαι και καλη ανασταση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
kurt russel
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
167
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, Εκλεκτικός, Kinkey και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού