Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34724
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας μόλις κάνει το πρώτο μου ποστ στην ενότητα νέων μελών του forum, καιρός να κάνω την πρώτη μου κριτική στην πρώτη μου συνεύρεση με επαγγελματία.
Έχοντας επίγνωση της απειρίας μου στον χώρο του πληρωμένου έρωτα, θα προσπαθήσω να είμαι περιεκτικός και αντικειμενικός.
Σάββατο βράδυ λοιπον και καθώς η ώρα περασμένη 2:00++ μπαίνω στο site του γραφείου στο οποίο είχα διαβάσει κριτικές εδω μέσα για κάποιες από τις κοπέλες του. Τηλεφωνώ λοιπόν και εκεί που περίμενα να μην έχω και πολλές επιλογές λόγω περασμένης ώρας, προς έκπληξή μου η ευγενική τηλεφωνήτρια μου ανέφερε αρκετά ονόματα. Ακούω το όνομα "Κωνσταντίνα" και θυμάμαι τις δύο καλές κριτικές που είχα διαβάσει εδώ.
"Ok" και κλείνω ραντεβού πανεύκολα σε γνωστό ξενοδοχείο των β.π. Δεύτερο τηλέφωνο για αριθμό δωματίου και μετά από λίγο χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω και μπαίνει χαμογελαστή η Κωνσταντίνα, κανονική προς ψιλή(για γυναικα) στο ύψος και ωραίο αδύνατο κορμί, ντυμέμη casual με κολλητό τζινάκι, τοπάκι, παλτό και μαύρο μποτίνι. Μου ζητάει συγγμώμη για το απλό ντύσιμό της καθώς επίσης και για το γεγονός οτι δεν ήταν ιδιαίτερα βαμμένη αλλά δεν περίμενε να έχει ραντεβού τέτοια ώρα όπως ανέφερε. Εμένα προσωπικά δεν με πείραξε καθόλου μιας και έχει ωραίο πρόσωπο. Σε καμία περιπτωση δεν έχει τσαχπήνικο προσωπάκι μιας barbie. Κάθε άλλο, έχει χαρακτηριστικά και γωνίες προσώπου μιας πιο άγριας εμφάνισης και ομορφιάς. Η υπόλοπη εμφάνισή της ηταν ωραία και περιποιημένη. Καλό social με αρκετή κουβέντα και με δική της πρωτοβουλία μπήκε για μπάνιο μιας και όπως είπε χαρακτηριστικά "καλή η κουβέντα, αλλά δεν θέλω να σου φάω και την ώρα". Πολύ σωστή σε αυτό.
Βγαίνει από το μπάνιο και βλέπω ένα πολύ ωραίο κορμί με ωραίο κώλο, όχι τουρλοτό αλλά σφιχτό και στο ύψος του και δύο καλοσχηματισμένα σιλικονάτα βυζιά στα οποία έχουν γίνει καλή δουλεία. Έρχεται και ξαπλωνει κατευθείαν δίπλα μου και ξεκινάει τα γλωσσόφιλα κατι που με καυλωσε αμέσως. Δεν έχασε χρόνο και κατέβηκε αμέσως κατω και άρχισε μια βαθιά, υγρή με μπόλικο σάλιο και ελάχιστο χέρι πίπα που με έκανε πέτρα. Δεν ήθελα να σταματήσει αλλά αναγκαστηκα γιατι θα έχυνα επι τόπου. Φορεμα προφυλακτικου και πριν της πω ποια στάση θελω, είχε ήδη στηθεί στα τεσσερα και με κοιτουσε λάγνα περιμένοντας να μπω. Μόνο που είδα το βλέμμα της, το σπάσιμο στην μέση της και τον κώλο της νόμιζα οτι θα έχυνα πριν μπω. Αρχίζω να συγκεντρώνομαι και να μην κοιτάζω το κορμί της και μπαίνω αργά μέσα της και την παίρνω σε αργούς ρυθμούς. Η κοπέλα όμως απ'οτι κατάλάβαινα δεν ήθελε αργά... ήθελε ένταση, ήθελε να μπω δυνατά, οπως και έπραξα αλλά αυτό επέφερε και ένα δυντατό και ακαριαίο τελείωμα, εκέι όπως ημουν μέσα της. Τσιγαράκι για χαλάρωση(με ρώτησε εάν μπορεί να καπνίσει) και πάλι με δικη της πρωτοβουλία μπηκε για μπάνιο. Βγήκε και αμέσως στον αγώνα. Έπεσε αμέσως για πίπα αλλα παρόλες τις φιλότημες προσπάθειες της δεν κατάφερα να καυλωσω τόσο όσο χρειαζόταν για δευτερο γύρο, οποτε δεν υπηρχε λόγος να το παιδέψουμε και η συνευρεση έλαβε τέλος.
Καθώς οδηγούσα για το σπίτι προσπαθουσα να καταλάβω για ποιο λόγο ενώ η Κωνσταντινα ειναι γυναίκα που θα την δεις και θα θες να την πηδησεις, δεν μπορουσα να ξεκινησω δευερο γύρο. Νομίζω πως ο λογος πρέπει να εγκειται στο γεγονός πως η Κωνσταντινα παροτι φιλικη, χαμογελαστή και περιποιητική, δεν ειναι gfe σε καμία περίπτωση. Είναι κοπέλα που ακόμα και στο τελευταιό ραντεβού της ημέρας της θέλει να γαμηθεί δυνατά.
Θα επανέλθω σίγουρα γιατί στα 120€ (τα οποία δεν μου τα ζήτησε μπροστά) είναι μια εξαιρετική επιλογη.
Υ.Γ για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βάλω παραπάνω βαθμολογία και ομολογώ πως σε 1-2 κατηγορίες είναι για μεγαλύτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexykonstantina, chris1955, paparounas1980 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2018
Ωφέλιμη κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1