Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση μεσημεριανή ώρα, μπαινει το κορίτσι με το φρεντάκι του, μου λεει σορρυ για τον καφε, της λεω αλιμονο βρε τι σοορρυ καφες ειναι..
Μια γλυκιά αύρα την ένιωσα με το καλημέρα.. άβαφη αλλα με νεανική φρεσκάδα η μικρή.. άρχισε γυμναστήριο είπε, που οντως θα το χρειαστεί, ολοι στα 19 φέτες είμασταν αλλά αχνοφαίνετε αν πρόκειται να γίνουμε πιο ατσούμπαλοι οποτε σωστά γράφτηκε στο gym.. λιγο μπλα μπλα που την ειδα αρκετά άνετη κ χαμογελαστή, παει κανει μπανάκι κ τσουπ στην αγγαλιά μου κολλησε πάνω μου με πλατύ χαμόγελο κ αρχισαμε τα χαιδέματα.. ωραια φιλιά με αρκετή καύλα θα λεγα, έδειχνε να τα αποζητά κ η ίδια, ένιωσα οτι με γούσταρε (αλήθεια-ψέμματα μικρή σημασία - το κανε καλά πάντως) οπότε ξεκινήσαμε καλά, με φιλούσε στο στήθος κ σιγά σιγά έφτασε κάτω κ τον πήρε στο στόμα μέ όρεξη, ασκούσε τη κατάλληλη πίεση, έγλυφε οταν έπρεπε κ ξανά ολο μέσα σαν πεινασμένο κοριτσάκι.. λοιπον το τσιμπούκι της μου άρεσε, έμαθε το μικρό (μαθαίνουν γρήγορα τα άτιμα). Τη γυρνάω ανάσκελα και αρχίζω να καυλώνω για τα καλά. τη φιλάω πάνω κάτω σε ολο το σώμα της, εχει πάρα πολυ ομορφά πόδια, στήθος δε με ενθουσίασε, αδύνατη κοιλίτσα, κ εχει ωραίο νινάκι που το δοκίμασα κι αυτο, φοράω προφυλακτικο γεύση φράουλα που ειχε φέρει, πρώτη στάση ιεραποστολικό με ψιλοπαύσεις για χαμούρεμα.. συνέχισε να αποζητά φιλιά κ να τα δείνει απλόχερα κ με ορεξη.. έδειχνε να είχε ανάψει το κορίτσι κ αυτό το γουστάρω στα ραντεβού μου.. αλλάξαμε 3-4 στάσεις, πισωκολλητό με τα χέρια δεμένα στη πλάτη της να της τα κραταω, πολύ ωραιο θέαμα στα 4 η μικρή ενώ δε λές οτι έχει κανα ωραίο κώλο, αλλά οκ ειπαμε 19 ετών μόλις η μικρή κ στα 4 αλλάζει η οπτική.. γενικά ωραίο κορίτσι τη λές, αν την δεις έξω σε μαγαζι θα δεις ενα ομορφο-φρέσκο κορίτσι, μου θύμισε βολεϊμπολίστρια το στύλ της σε ερασιτεχνικό επίπεδο.. κάναμε πλαγιαστό ενω της χάιδευα τα πανέμορφα πόδια της, την έβαλα απο πάνω, έβγαλα προφυλακτικό κ ξανά πίπα.. πάλι μου άρεσε το τσιμπούκι της θα μπορύσα να κάτσω επι μία ώρα να με πιπώνει, ασκεί τη κατάλληλη πίεση. δηλαδή ουτε αεροπιπα ούτε να σφίγγει πολύ, γενικά το χει στο στοματικό.. νομίζω ήταν το ατού της απο ολο το ραντεβού.. διάβασα τη σκέψη της σε μια φάση "καλά γιατι δε χύνει τόση ώρα αυτός".. της λέω ειμαι της μιάς βολής κ αργώ γενικά, μου είπε δεν εισαι ο μονος εισαστε πολλοι έτσι.. ε της λέω κάτι θα ξέρεις για να το λές.. φοράμε πάλι προφυλακτικό κ ξεκινάμε παλι σέξ, τώρα ειχε πέσει ή ορεξη της, μια νωχελικότητα-κούραση την εβγαζε σιγά σιγά, αλλά ομολογουμένως τη ταλαιπώρησα αρκετά κ εγώ, γενικά ειχα ενα στύλ δε ξέρω τι θέλω να κάνω χαχαχα οπότε αυτά λειτουργούν αλληλεπιδράστικά.. επίσης ζεστενόμουνα κ ειχα ιδρώσει.. σταματάω να σκουπιστώ λιγο, κοιτάω κ το ρολόι κ βλέπω 15 λεπτά ακομη, τη βάζω ιεραποστολικό, μου χαν απομείνει κάποιες δυνάμεις κ επιτέλους έχυσα ενώ δώσαμε κ ένα φιλί έτσι για το επιτέλους.. Το κάναμε το σεξάκι μας με τη Μαρίνα, ηταν η τελευταία 19χρονη που μου χε μείνει απ τον AD.. ήμουν μεταξυ Ελλης κ Μαρινας κ αποφάσισα Μαρίνα.. Φρέσκο κορίτσι με 2-3 τατουάζ οχι πολύ μεγάλα, εχει κάποιες μεγάλες ελιές που θα ταν καλο να τις αφαιρέσει.. στην αρχή είχε μια καύλα, σταδιακά γινόταν πιο ανέκφραστη κ έδειχνε να με υπομένει αλλά εδώ έχω μεριδιο ευθύνης καθότι άλλαζα συνέχεια στάσεις λες κ δε με βολευε κάτι.. ομολογουμένως ομως η Μαρίνα δέν εχει πουτανιά μέσα της, της αρέσει το σέξ κ ανάβει που φαινετε στα φιλιά της κ στη πίπα της αφού θέλει να τον χορτάσει το πούτσο, σταδιακά πέφτει ομως.. το μείων της στερεί σε πουτανιά κ βγάζει μια απλότητα, δεν πολυεκφράζετε αλλά διατηρεί μια γλυκειά αύρα.. τα συν της η νεανικοτητα της.. τα ωραια της φιλιά, η ωραια της πιπα και οι πανέμορφες ποδάρες της με περιποιημένα νυχάκια, καθαρή κ φρεσκοξυρισμένη.. πιπίνι μεν γυναίκα οχι ακόμη.. ισως πρέπει να κάνει περισσότερο παρέα με τη Λίλα να τη ξεπετάξει κι άλλο χαχα.. Εν κατακλείδι καλά πέρασα αλλά ήθελα να γυαλίζει λίγο περισσότερο το ματάκι της μικρής.. σαν να την έχει απορροφήσει το διάβασμα τη Μαρίνα.. αν μου λεγε οτι διάβασε τα μαθήματα της πριν έρθει θα της έλεγα φαίνετε χαχα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού