Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642110
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως έγραψα και στο νήμα του ιδρύματος πέρασμα το απογευματάκι από εκεί....Παρέλαση αρκετών κορασίδων για όλα τα γούστα...Και αν δεν ικανοποιηθείς πας και στον τρίτο όροφο....Εγώ "κόλλησα" και διάλεξα την Τζούλια...Δεν ξέρω αλλά την είχα πελώρια ανάγκη τη μιλφάρα αυτή στη "συλλογή" μου...
Είναι μελαχρινή με μακριά μαλλιά όπου τα μαζέυει πίσω.Αρκετά ωραίο μέγεθος στήθους και ζουμερό,χορταστικό σώμα....Μύριζε υπέροχα με ένα ωραίο σέξυ άρωμα,εν τω μεταξύ ήταν απ΄τις λίγες που φορούσε εσώρουχα σέξυ όπου μου αρέσουν πολύ....!
Την επέλεξα αμέσως,παρόλο που βγήκε απ΄τις τελευταίες στο σαλόνι,αλλά μου έκανε το "κλίκ"...!!!!
Μετά το κέρασμα της ευγενικής και καλοσυνάτης υπηρεσίας,με τη συνοδεία της Τζούλιας πήγαμε στο δωμάτιο....Γελούσαμε στο διάδρομο και κάπως έτσι με αρκετό χιούμορ γνωριστήκαμε....Δώσαμε κάποια γλωσσόφιλα μόλις έκλεισε η πόρτα και πήγα για ντουζάκι....
Αφού ετοιμάστηκα ήρθε μετά από λίγα λεπτά....
Ξεκινήσαμε με μασάζ στα πόδια μου...Κάνει σχετικά καλό μασάζ,μου είπε πως το προσπαθεί και πως αρκετοί πελάτες της το ευχαριστιούνται...Πράγματι είναι χαλαρωτική εκεί που πρέπει και πιο "δυνατή" άμα επιθυμείς...Προσαρμόζεται με λίγα λόγια στη ζήτηση και στην αρεσκεία του πελάτη της...!
Κατέβηκε με τα χέρια της πιο κάτω και "εγκλώβισε" τα @@@κια τρίβοντας τα με μαεστρία....Με το ζεστό στόμα της προσέφερε μία πολύ καλή στοματική περιποίηση για λίγα λεπτά....Πέρασε και από τα @@@κια με τη γλώσσα της κατά διαστήματα.....!

Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ σε δύο στάσεις!
Πρώτα με ιεραποστολικό για λίγα λεπτά και μετά δοκιμάσαμε στα πλάγια όπου και κατέθεσα....Η συμμετοχή της σε όλη τη διάρκεια ήταν πολύ καλή όπως και στο σεξ με αληθοφανή βογγητά αλλά και αναστεναγμούς ευχαρίστησης...!
Στη λήξη της συνεδρίας δεν βιάστηκε να αποχωρήσει από το δωμάτιο ίσα ίσα που μιλήσαμε σε ήρεμο και χαλαρό κλίμα παρά την ολοκλήρωση του χρόνου χωρίς να δείξει σημάδια βιασύνης...!

Η Τζούλια ήταν μία ακόμη μιλφάρα που μπήκε στην πορνοσυλλογή μου καθώς κάποιες περιόδους αναζητάμε τέτοιου είδους γυναίκες για σίγουρα αποτελέσματα....!
Αυτά για την Τζούλια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού