Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με το μωρό για την εξαργύρωση του Free fuck που κέρδισα και συγχαρητήρια στο γραφείο για αυτή την διαδικασία!!!
Η αλήθεια είναι πως ήταν τρίτη επιλογή (sorry κορίτσι)μέτά από Φαίδρα και Λίλα!Την ημέρα όμως που μπορούσα να κάνω το ραντεβού ήταν η μόνη διαθέσιμη από την τριάδα επιλογής μου!
Η συνεννόηση με το γραφείο στο τηλέφωνο άψογη!Ωσπου ήρθε η ώρα που χτύπησε το κουδούνι στο σπίτι μου και ήταν το μωρό!!!Πρώτη εντύπωση θετικότατη,μινιόν κορίτσι,ωραίο ντύσιμο,όμορφο πρόσωπο με ματάρες!!!Επίσης σεβάστηκε και τήρησε την οδηγία μου για το μη κάπνισμα καθώς είμαι αντικαπνιστής!!!
Λίγη κουβεντούλα και ξεκίνημα του αγώνα!!!Πάνω κάτω έπαιξε ότι θετικό έχει γραφθεί πιο πίσω,μην το κουράζω!Πέρασα Super και τις 2 φορές έχυσα τα καβλιάρικα βυζάκια της!!!Τα έξτρα δεν τα ενεργοποίησα (anal και cim)γιατί ήμουν ψιλοκομμάτια από την δουλειά και δεν θα το ευχαριστιόμουν!!!Το κορίτσι ήταν πεντακάθαρο και γεμάτο ενέργεια στην συμμετοχή και στην απίστευτη πίπα που μου έκανε!!!!Στα υπόψιν οπωσδήποτε!!!
Εύγε στο ATHENS DIVA για αυτές τις πρωτοβουλίες!!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ συνάδελφοι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Ζήνα(2), doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2019
Να σου πω αυτους τους διαγωνισμούς πως τους βρισκεις υπαρχει καμια ενοτητα στο φορουμ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1