Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρασκευή πρωί είχα απρόσμενο ρεποΚουλ και αρκετές καυλες.ξεκίνησα κατευθείαν να δω την Ελένη αν είναι του γούστου μου να πέρναγα.και όντως ήταν ξεκωλακη κοντοπουτανο μου έβγαλε κάτι για άγριο σεξ και μπήκα. Μόλις ετοιμάστηκα μπαίνει στο δωμάτιο.μου λέει ότι δεν με έχει ξαναδεί εδώ.τις λέω άσε τα πολλα λόγια γιατί θα περάσει η χρόνος.τις λέω πίπα χωρίς.μέτρια χωρίς ιδιαιτερη τεχνική μόλις τελείωσε μου λέει με θράσος αν θέλεις σεξ χωρις προφυλακτικό είναι + 10 ευρώΜαλακίατις λέω κάνεις και τέτοια ;; και μου λέει ναι δεν έχω θεμα αρκεί να μην τελειώσουν μέσα.καλά βάλε προφυλακτικό σε μένα και ξεκινά. τις λέω έλα από πανω αλλά δεν κουνιόταν καθόλου καλά λέω έλα στα 4 να σε σκισω ξεκιναω κάνα 6 λεπτό και δίνω.έχει σφικτο μουνι.γυρισαμε ιεραποστολικο και μετά από λίγο την εχυσα πάνω στο μουνι τις.κωλο δεν πείρα δεν ξέρω γιατιΧμμμ; αν και είμαι φαν.ήταν μια μέτρια συνάντηση.για μια φορά καλά είναι.καλά γαμησια αδερφιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, panagos7, Kinkey και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2018
Κινούμενος Θάνατος η κοπέλα!!!! Θανατηφόρα για την δημόσια υγεία.Πρέπει να καταγγελθεί και να αποσυρθεί.
Α
Αργόστροφος
01 Απριλίου, 2018
Δυστυχώς όταν κάποιος αναφέρει για ακαποτο αντί η κοπέλα να μπει στην μαύρη λίσταΚεφάλι σε τοίχο! γίνεται το αντίθετο και εσύ φίλε από επάνω δεν φταίει η κοπέλα και να σου εξηγήσω γιατί.. αυτή μπορεί να έχει ψυχολογικά σαν την άλλη που αυτοκτόνησε που και αυτή έτρωγε ακαποτους κουραμπιέδες ή μπορεί είδη να είναι άρρωστοι και να εκδίδεται..και άλλα πολλά.. εμείς πρέπει να προσέχουμε την υγεία μας καί νά παίρνουμε προφυλάξεις..άμα δεν το κάνουμε δεν μας φταίει κανένας και μετά βγαίνουν κάποιοι και κράζουν την κοπέλα αφού την έχουν πάρει χωρίς προφυλακτικό..
18 Απριλίου, 2018
Φίλε μου επιτόπου σηκωνεσε και φεύγεις.το αναφερεις στην τσα που μπορεί όντως να μην το ξερει κΙ να τσεπωνη αυτή το δεκαρικο μεσα και το καταγγέλλεις μετα στο κελπνο νομιζω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3